Czwarta liga świętokrzyska. Wygrana Wiernej Małogoszcz, porażki Naprzodu Jędrzejów i Unii Sędziszów

Jedna wygrana i dwie porażki naszych drużyn z siódmej kolejce czwartej ligi. Wierna Małogoszcz wygrała pewnie 3:0 z Lubrzanką w Kajetanowie. Naprzód Jędrzejów przegrał z Nidą w Pińczowie, a Unia Sędziszów z Klimontowianką w Klimontowie.

TS 1946 Nida Pińczów - Naprzód Jędrzejów 1:0 (0:0)
Artur Karasek 65 z karnego.
Naprzód: Nawrot — Butenko, Kowalczyk (88 Sołtysik), Olszewski, Maciejewski (77 Radziejewski), Sputo, Bębenek, Gilewski, Piechota, Osiński (84 Foremnik), Owczarek (70 Nawrot).

W 65 minucie za faul na Arturze Karasku, arbiter podyktował rzut karny. Sam poszkodowany wykonał skutecznie jedenastkę i trzy punkty zostały w Pińczowie.

Klimontowianka Klimontów - Unia Sędziszów 3:1 (1:0)
Wiktor Jaworski 30, 65, Adrian Bernyś 68 - Konrad Papaj 75.
Unia: Otręba — Bratek (57 A. Brożek), Koczanoski, Żebrowski, Szymański (57 Karol Gacek), Papaj, Zapalski (72 Bieniek), Winiarski, Zapalski (65 Kamil Gacek), Niemstak, Nartowski (72 G. Brożek).

Lubrzanka Kajetanów - Wierna Małogoszcz 0:3 (0:0)
Damian Czarnecki 55, Piotr Pawłowski 61, Karol Krzyżyk 80.
Wierna: Szram - Kołodziejczyk, Bała, Pawłowski, Malinowski, B. Wijas (75 Krzyżyk), Czarnecki, Bujak (90 Grzyb), Kraus (75 Gągorowski), Fryc (90 Jędrzejak), Rogula (80 Bednarski).

- Mecz pod pełną naszą kontrolą. Szczególnie nasza przewaga uwidoczniła się w drugiej połowie, po strzeleniu pierwszej bramki - mówił po meczu Paweł Bień, trener Wiernej.