Wybierz miasto:
  Darmowe badania i porady w nowo otwartym Centrum Medycznym...

  Darmowe badania i porady w nowo otwartym Centrum Medycznym Artmedik w Kielcach (WIDEO)

  PG

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Agnieszka Nawrot, menedżer Centrum Medycznego Artmedik, prezentuje kupony zniżkowe na wybraną konsultację ze specjalistą.
  1/5
  przejdź do galerii

  Agnieszka Nawrot, menedżer Centrum Medycznego Artmedik, prezentuje kupony zniżkowe na wybraną konsultację ze specjalistą. ©Dawid Łukasik

  Około 150 osób odwiedziło w poniedziałek, 8 maja, Świętokrzyskie Centrum Medyczne Artmedik podczas Dnia Otwartego. Wielu ciekawych największej przychodni w regionie pacjentów, w godzinach między 9 a 18, mogło skorzystać z bezpłatnych badań, a także zwiedzić poszczególne poradnie i pracownie.


  – Osoby, które nas odwiedziły mogły skorzystać z bezpłatnych pomiarów ciśnienia krwi i poziomu cukru, porad położnych i pielęgniarek środowiskowych oraz badania spirometrycznego, a w godzinach popołudniowych także z nieodpłatnych konsultacji z dietetykiem. Do dyspozycji naszych gości było całe centrum, ponadto każdy chętny mógł złożyć deklarację przystąpienia do poradni lekarza rodzinnego – wymienia Agnieszka Nawrot, menedżer przychodni.

  Dużym zainteresowanie cieszyły się również specjalne kupony przygotowane dla zwiedzających. Każdy kupon uprawniał do zniżki na jedną wybraną konsultację u specjalisty w dowolnym terminie. - Wszystko jest tu takie nowe i prezentuje się bardzo ładnie. Wielu specjalistów jest do dyspozycji pacjentów. Dziś miałam wykonany pomiar cukru oraz ciśnienia - mówiła jedna ze zwiedzających, Pani Wanda Zielonka.

  CZYTAJ RÓWNIEŻ: Rusza największa przychodnia w Świętokrzyskiem - Artmedik. Zobacz wnętrza  Dni otwarte, podczas których do dyspozycji pacjentów będzie wybrany specjalista, organizowane będą w Centrum Medycznym co miesiąc. - W najbliższym czasie, można będzie skorzystać z bezpłatnych konsultacji z okulistą - podkreśla Agnieszka Nawrot.
  Świętokrzyskie Centrum Medyczne Artmedik mieści się w dawnym biurowcu SHL w Kielcach, przy ulicy Robotniczej 1. Pacjenci mogą skorzystać z pomocy lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej bezpłatnie, a także umówić się na wizytę do lekarzy ponad 30 specjalistów prywatnie. Istnieje możliwość rejestracji na miejscu, telefonicznie, a także on-line na konkretną godzinę. Przychodnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7-20.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (2)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Styl życia

  Polecamy

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone

  Jedzenie i zabawa

  Na językach