Derby powiatu koneckiego w czwartej lidze dla Neptuna. Wygrał z Partyzantem Radoszyce 1:0. Piękny gol Karola Armaty [DUŻO ZDJĘĆ]

dor
W emocjonujących derbach powiatu koneckiego w czwartej lidze Neptun wygrał u siebie z Partyzantem Radoszyce 1:0. Zwycięską bramkę zdobył w 71 minucie Karol Armata. Neptun Końskie - Partyzant Radoszyce 1:0 (0:0)Bramka: Karol Armata 71.Neptun: Herda - Sierszyński, Skalski, Szymoniak, Skoczylas - Kwiecień (70. Dajer), Armata, Zacharski, Pilarski - Stępnik (70. Szymkiewicz), Pach (65. Sroka).-Były sytuacje z jednej i z drugiej strony. Mecz był wyrównany, cieszymy się ze zwycięstwa, bo to derbowe smakuje szczególnie - powiedział Waldemar Szpiega, trener Neptuna.Zwycięską bramkę bardzo ładnym strzałem głową zdobył Karol Armata, z rzutu rożnego dośrodkował Karol Stępnik.Dorota Kułaga Zdjęcia Dariusz Sapieja
W emocjonujących derbach powiatu koneckiego w czwartej lidze Neptun wygrał u siebie z Partyzantem Radoszyce 1:0. Zwycięską bramkę zdobył w 71 minucie Karol Armata.