Dobry start zapaśników Znicza Chęciny. Były miejsca na podium

Dorota Kułaga
Zapaśnicy Znicza Chęciny z dobrej strony pokazali się na zawodach.
Zapaśnicy Znicza Chęciny z dobrej strony pokazali się na zawodach. Fot. Archiwum klubu
Z dobrej strony pokazali się zapaśnicy Znicza Chęciny na dwóch ważnych zawodach. Zajmowali miejsca na podium.

Reprezentanci Znicza Chęciny - młodziczki w stylu wolnym i młodzicy w stylu klasycznym - walczyli w Janowie Lubelskim. Wyniki: 66 kg: 1. Anna Jakubowska, 54 kg: 5. Karolina Krzysztofek, 50 kg: 13. Anita Latkowska, 46 kg: 5. Patrycja Wilk, 33 kg: 5. Wiktoria Huk; chłopcy: 48 kg: 5. Artur Mnoyan, 68 kg: 8. Maciej Szmalec, 10. Kacper Szmalec. Dziewczęta drużynowo zajęły piąte miejsce.

Dodatkowo kadeci i juniorzy walczyli na mistrzostwach województwa lubelskiego w Krasnymstawie. Chłopcy wywalczyli cztery brązowe medale. Sięgnęli po nie następujący zawodnicy: Eryk Gała w 50 kg, Kewin Rączka w 60 kg, Paweł Prokop w 80 kg oraz junior Kamil Kabała w kategorii 70 kilogramów. W kategorii 71 kilogramów kadetów Kamil Prokop zajął piątą pozycję, siódme miejsce wywalczył natomiast Paweł Kaczor.