Druga przegrana juniorów KSSPR Końskie

PK
W drugim meczu na rozgrywanym w Kwidzynie turnieju 1/8 mistrzostw Polski juniorów w piłce ręcznej, KSSPR Końskie przegrało z Siódemką Miedzią Legnica.

KSSPR Końskie - Siódemka Miedź Legnica 24:29 (12:14)

KSSPR: Kucharczyk, Stępień - Kowalski, Woźniak, Woś 3, M. Świercz, Pałgan 6, Wodecki, J. Świercz, Walewski 10, Kaźmierczyk 1, Malik, Makowski 2, Jakubowski 2, Fidor.

W piątek koneczzanie przegrali z MTS Kwidzyn 19:25, w sobotę zagrali nieco lepiej. Wprawdzie źle zaczęli, bo przegrywali 1:5, ale szybko odrobili straty i w 16 minucie objęli prowadzenie 7:6.
- W drugiej połowie chłopakom trochę zaczęło brakować sił, nie mamy wielu rezerwowych. Była jeszcze szansa w końcówce, w 57 minucie przegrywaliśmy trzema bramkami i zepsuliśmy dwie kontry – mówił trener juniorów KSSPR, Tomasz Bodasiński.