Daleko doszła ekipa Football Academy 2006 I prowadzona przez Rafała Goraja. 3 konkursy karnych w ćwierćfinałach i naprawdę wysoki poziom meczów o czołowe miejsca
3.12.2018, poniedziałek – SP 1 Bocianek
Kategoria 2006
I runda
Grupa A
KIELCE TO GLORY – KORONA 2006 IV 3:0
Antoni Pierzak, Maks Starzyk, Aleksander Lechowicz.
SZANCHAJKI – KIELCE TO GLORY 3:1
Karol Rak 2, Maciej Słowak – Aleksander Lechowicz.
KORONA 2006 IV – SZANCHAJKI 2:3
Dawid Pietrzykowski 2 – Karol Rak 2, Marcel Łukawski.
Grupa B
ZŁOCISTOKRWIŚCI 2006 – MAZIUSZE 4:1
Filip Wolski 3, Borys Szejna – Bartosz Kijewicz.
FA 2006 II – ZŁOCISTOKRWIŚCI 2006 0:8
Filip Wolski 3, Franciszek Wurmański 2, Borys Szejna 2, Dominik Kawalec.
MAZIUSZE – FA 2006 II 5:1
Adrian Chałaciński 2, Igor Błaszczyk 2, Mateusz Jas – Jan Caban.
FA 2006 II – KORONECZKA 2006 I 2:4
Jan Długosz, Jan Caban – Bartosz Kaczor 3, Miłosz Śliwa.
ZŁOCISTOKRWIŚCI 2006 – KORONECZKA 2006 I 4:2
Dominik Kawalec 3, Filip Wolski – Miłosz Śliwa 2.
KORONECZKA 2006 I – MAZIUSZE 2:5
Krzysztof Kliś, Miłosz Śliwa – Andrzej Chałaciński 3, Mateusz Jas, Bartosz Kijewicz.
Grupa C
KORONA 2006 I – KORONA 2006 II 3:1
Aleksander Cerek, Jakub Adach, samobójcza Igor Skrzyniarz – Sergiusz Gawęcki.
KORONA 2006 III – KORONA 2006 I 1:4
Maciej Krasowski – Jakub Adach 3, Aleksander Cerek.
KORONA 2006 II – KORONA 2006 III 1:2
Igor Skrzyniarz – Maciej Krasowski 2.
Grupa D
SCYZORY 2006 – FA 2006 I 3:1
Maciej Kołodziej 2, Piotr Foks – Damian Gola.
POGROM I – RODZINA 2006 1:5
Jakub Wójcik – Franciszek Słabiak 3, Kacper Dziwirek 2.
FA 2006 I – POGROM I 7:2
Dominik Gola 3, Michał Barański 2, Damian Gola 2 – Dominik Detka, Adrian Ciepliński.
RODZINA 2006 – SCYZORY 2006 0:6
Piotr Foks 2, Maciej Kołodziej 2, Mateusz Kruk, Grzegorz Kowalczyk.
SCYZORY 2006 – POGROM I 10:0
Grzegorz Kowalczyk 4, Mateusz Kruk 4, Maciej Kołodziej 2.
RODZINA 2006 – FA 2006 I 0:4
Michał Barański 2, Damian Gola, Dominik Gola.
Grupa E
ORLĘTA 2006 – KORONECZKA 2006 II 3:1
Dawid Jaworski, Patryk Łakomiec, Olaf Kruk – Maciej Kliś.
POGROM II – KORONECZKA 2006 III 0:1
Bartłomiej Śliwiński.
KORONECZKA 2006 II – POGROM II 0:1
Karol Suchoń.
KORONECZKA 2006 III – ORLĘTA 2006 0:1
Dawid Jaworski.
POGROM II – ORLĘTA 2006 0:3
Dominik Kobiec, Dawid Jaworski, Olaf Kruk.
KORONECZKA 2006 II – KORONECZKA 2006 III 2:1
Andrii Vyshniak, Karol Patrzałek – Bartosz Śliwiński.
Baraże
KIELCE TO GLORY – KORONA 2006 III 3:2
Maks Starzyk, Aleksander Lechowicz, Bartosz Ciosk – Oskar Długosz, Maciej Krasowski.
MAZIUSZE – KORONECZKA 2006 II 7:0
Mateusz Jas 4, Andrzej Chałaciński 2, Bartosz Kijewicz.
Ćwierćfinały
KORONA 2006 I – KIELCE TO GLORY 1:1, karne 2:3
Aleksander Cerek – Aleksander Lechowicz.
Karne: Adach 1:0, Lechowicz 1:1, Bilski 2:1, Pierzak 2:2, Cerek obrona, Starzyk słupek, Palacz obrona, Ciosk 2:3.
ORLĘTA 2006 – FOOTBALL ACADEMY 2006 I 0:0, karne 6:7
Karne: Łakomiec 1:0, Dominik Gola nie trafił w bramkę, Kobiec obrona, Barański 1:1, Kruk 2:1, Damian Gola 2:2, Jaworski 3:2, Piwowarczyk 3:3, Łakomiec 4:3, Dominik Gola 4:4, Kobiec obrona, Barański obrona, Kruk 5:4, Damian Gola 5:5, Jaworski 6:5, Piwowarczyk 6:6, Łakomiec obrona, Dominik Gola 6:7.
SZANCHAJKI – MAZIUSZE 2:2, karne 2:3
Marcel Łukawski 2 – Igor Błaszczyk 2 (1 wolny).
Karne: Łukawski obrona, Chałaciński obrona, Kościelecki 1:0, Jas 1:1, Rak 2:1, Kijewicz 2:2, Słowak nie trafił w bramkę, Błaszczyk 2:3.
ZŁOCISTOKRWIŚCI 2006 – SCYZORY 2006 5:4
Filip Wolski 3, Borys Szajna, Dominik Kawalec – Grzegorz Kowalczyk 2, Kamil Cedro, Maciej Kołodziej.
Półfinały
FOOTBALL ACADEMY 2006 I – KIELCE TO GLORY 0:5
Antoni Pierzak 2, Aleksander Lechowicz 2 (1 wolny), Maks Starzyk.
ZŁOCISTOKRWIŚCI 2006 – MAZIUSZE 3:4
Filip Wolski 2, Franciszek Wurmański – Andrzej Chałaciński 2, Mateusz Jas, Igor Błaszczyk.
Mecz o 3 miejsce
FOOTBALL ACADEMY 2006 I – ZŁOCISTOKRWIŚCI 2006 1:5
Michał Barański – Franciszek Wurmański 2, Filip Wolski 2, Borys Szejna.
FinałMAZIUSZE – KIELCE TO GLORY 4:1
Andrzej Chałaciński 3, Bartosz Kijewicz – Antoni Pierzak.
Maziusze – 1 miejsce
Andrzej Chałaciński 12, Mateusz Jas 7, Igor Błaszczyk 6, Bartosz Kijewicz 3.
Kielce To Glory – 2 miejsce
Aleksander Lechowicz 6, Antoni Pierzak 4, Maks Starzyk 3, Bartosz Ciosk 1.
Złocistokrwiści 2006 – 3 miejsce
Filip Wolski 14, Dominik Kawalec 5, Borys Szejna 5, Franciszek Wurmański 5.
Król strzelców
Filip Wolski (Złocistokrwiści 2006) - 14
Najlepszy bramkarz
Igor Błaszczyk (Maziusze)
Najlepsi zawodnicy
Michał Barański (Football Academy 2006 I)
Andrzej Chałaciński (Maziusze)
POLECAMY RÓWNIEŻ:
ZOBACZ TEŻ: Sportowy flesz filmowy. Którzy sportowcy mają najwięcej dzieci?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?