Duży sukces Victorii Włoszczowa na finałach Wojewódzkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce w Ostrowcu Świętokrzyskim

Bartosz Wartałowicz
Wielki sukces młodych siatkarek UKS Victorii Włoszczowa
Wielki sukces młodych siatkarek UKS Victorii Włoszczowa Archiwum prywatne
Młode zawodniczki z klubu Victoria Włoszczowa znakomicie spisały się na finałach Wojewódzkich Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy Of Moving. Dwa zespoły z Włoszczowy zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach.

Duży sukces UKS Victorii Włoszczowa na Turnieju Finałowym Minisiatkówki w Ostrowcu Świętokrzyskim

W zawodach wystąpiły 3 zespoły z klubu UKS Victoria Włoszczowa - 2 z nich zajęły pierwsze miejsca w swoich kategoriach.

Zajęliśmy dwa pierwsze miejsca w Finale Wojewódzkim Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy Of Moving w sezonie 2022/2023, a tym samym awans do wielkiego finału, który w dniach 7-9 lipca zostanie rozegrany w Arenie Gliwice

- powiedział Wojciech Guździoł, trener UKS Victorii Włoszczowa.

W kategorii czwórek, UKS Victoria Włoszczowa I zajęła pierwsze miejsce, a druga drużyna z Włoszczowy zakończyła zawody na czwartym miejscu. W kategorii trójek, również bezkonkurencyjne były siatkarki Victorii Włoszczowa. Po tym turnieju, trener Wojciech Guździoł nie krył zadowolenia z postawy swoich zawodniczek.

Pragnę serdecznie pogratulować dziewczynom bardzo udanego występu w zawodach gdzie pokazały dużą odporność na stres, dużą wolę zwycięstwa i bardzo dobry poziom sportowy