Dwa medale zawodników z Iwanisk w taekwondo olimpijskim

/dor/
Dobrze spisali się zawodnicy z sekcji taekwondo z Iwanisk, którzy startowali na Otwartych Mistrzostwach Białegostoku w taekwondo olimpijskim.

W turnieju uczestniczyło 200 dzieci, które brały udział w konkurencjach sprawnościowych oraz w walce sportowej mini kyorugi. Sekcję taekwondo z Iwanisk reprezentowała trójka zawodników pod opieką trenera Grzegorza Starby, wielokrotnego medalisty mistrzostw Polski seniorów w taekwondo.

Radosław Głąb startujący w kat. 8 - 9 lat (20 -23 kg) zdobył brązowy medal, Dominik Żyłowicz w kat. 10 -11 lat (25 - 29 kg) zajął czwarte miejsce, a Zuzanna Madej w kat. 12 lat (45 - 49 kg) wywalczyła srebrny medal.