Dwa złote medale zawodników Black&White Ostrowiec na mistrzostwach Europy w Santa Susanna w Hiszpanii [ZDJĘCIA]

dor
Świetnie spisują się zawodnicy Black&White Ostrowiec Świętokrzyski Mistrzostwach Europy w Fitness i Kulturystyce 2020 w Santa Susanna w Hiszpanii. Piotr Zieliński zdobył złoty medal w fitness plażowym. Nikoletta Sularz wywalczyła złoto w wellness fitness do 163 centymetrów. Natalia Grzyb zdobyła srebro w juniorach w wellness open i brąz w seniorkach w kategorii wellness do 158 centymetrów.Szczegóły na kolejnych slajdach.(dor) Fot. Archiwum prywatne/Facebook

Świetnie spisują się zawodnicy Black&White Ostrowiec Świętokrzyski na
Santa Susanna Hiszpania Mistrzostwa Europy w Fitness i Kulturystyce 2020. Podsumowanie dzisiejszych startów 11 medali dla Polski. Wszystkim ogromne gratulacje. Polska górą.