Dziennikarze i sportowcy rywalizowali na gigantycznych...

  Dziennikarze i sportowcy rywalizowali na gigantycznych torach w Targach Kielce

  red

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Drużyna świętokrzyskich sportowców okazała się najlepsza w I Turnieju Świętokrzyscy Giganci, który odbył się w sobotę podczas trwającego od piątku do niedzieli w Targach Kielce Fit Weekendu. Judocy Kinga Kubicka i Bartłomiej Słowak, piłkarz Piotr Matan, szczypiornista Paweł Papaj i sędzia piłkarski Damian Gawęcki pokonali drużyny marketingowców, dziennikarzy oraz reprezentację Fit Weekendu.
  Tuż przed rozpoczęciem turnieju zawodnicy wszystkich drużyn zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. Potem był już czas tylko na sportową rywalizację.
  1/41
  przejdź do galerii

  Tuż przed rozpoczęciem turnieju zawodnicy wszystkich drużyn zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. Potem był już czas tylko na sportową rywalizację. ©Dawid Łukasik

  Wszyscy musieli zmierzyć z trzema nadmuchanymi gigantycznymi torami przeszód, na których trzeba było wykazać się nie tylko szybkością i zwinnościa, ale również sprytem i odwagą.
  - Czują się trochę jak dziecko, bo zabawa jest super. Choć duch rywalizacji udziela się wszystkim - mówił tuż po zakończeniu jednego z biegów członek zwycięskiej drużyny, Paweł Papaj.
  Drugie miejsce zajęła drużyna marketingowców, za nimi uplasowali się dziennikarze, miejsce czwarte przypadło gospodarzom turnieju - zespołowi Fit Weekendu.
  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Polecamy

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone

  Miss i Mister Studniówki 2019| Głosowanie zakończone