Dziewięć medali zawodników Sparty Dwikozy w kick boxingu

/dor/
Zawodnicy z sekcji kick boxingu Sparty Dwikozy w Kartuzach wywalczyli w sumie 9 medali. Archiwum prywatne
Sekcja kick boxingu Sparty Dwikozy wzięła udział w Mistrzostwach Polski i Turnieju 1 Kroku Master Cup, które odbyły się w Kartuzach.

Wystartowało dziewięciu zawodników. Mieli okazję zaprezentować się na pierwszym wielkim turnieju w tym roku, w dodatku w bardzo mocnej stawce rywali z 70 klubów z całej Polski.

Sekcja Sparty wywalczyła 6 złotych medali, 2 srebrne w Master Cup oraz brązowy w mistrzostwach Polski.
Wyniki: Master Cup: Kamil Cebula - złoto w kategorii 57 kilogramów, Jakub Siudak - złoto w kategorii 63 kilogramy, Mateusz Szklennik - srebro w kategorii 66 kilogramów, Kamil Pająk - złoto w kategorii 74 kilogramów, Adrian Nazar - złoto w kategorii 69 kilogramów, Miłosz Olechowski - złoto w kategorii 84 kilogramów, Jakub Mierzwa - złoto w kategorii +94 kilogramy, Damian Zapart - srebro w kategorii +94 kilogramy.

Rafał Pająk wywalczył ponadto brązowy medal na mistrzostwach Polski. -Wszyscy zawodnicy bardzo dobrze się zaprezentowali, a już za kilka dni jedziemy do Katowic. Nasza sekcja będzie walczyć w Turnieju Polskiej Ligi Kick Boxingu - powiedział nam Rafał Pająk, czołowy zawodnik sekcji Sparty.