4 liga. Remis lidera w Końskich, ważna wygrana Moravii Anna-Bud, 4 bramki Pawła Mroza, derby dla Wiernej

dor, JKM, PW
Archiwum
Dziś (środa) odrabiane są zaległości w świętokrzyskiej 4 lidze piłkarskiej. Odbędzie się cała 21. kolejka. Sprawdź wyniki i tabelę. Rozgrywana dziś seria spotkań w czwartej lidze miała się odbyć w weekend 20-21 marca, ale została odwołana z powodu zagrożenia epidemicznego. Najciekawiej spośród dzisiejszych spotkań zapowiadają się derby powiatu jędrzejowskiego, w których Wierna Małogoszcz podejmie Naprzód Jędrzejów.

GKS Zio-Max Nowiny - Star Starachowice 1:3 (1:1)
Bramki: Piotr Gardynik 25 - Jakub Nowocień 34, 50 z karnych, Bartosz Gębura 70.

Hetman Włoszczowa - AKS Busko-Zdrój 1:2 (1:2)
Bramki: Tomasz Matuszewski 14 - Mateusz Janiec 4, Robert Szymański 42.

Nida Pińczów - Lubrzanka Kajetanów 3:1 (1:0)
Bramki: Krystian Zaręba 15, Jacek Kempkiewicz 71, Mateusz Madej 80 - Marcel Motyl 64.

Spartakus Daleszyce - GKS Rudki 0:1 (0:1)
Bramka: Jakub Stachura 16.

Granat Skarżysko-Kamienna - Olimpia Pogoń Staszów 1:1 (0:1)

Zobacz relację z meczu: Granat Skarżysko-Kamienna – Olimpia Pogoń Staszów

Bramki: Patryk Kukiełka 25 - Karol Dudzik 47.
Granat: Strzelec - Dudzik, Papros, Suwara, Boruch, Szewczyk, Kołodziejczyk, Bartosiak, Gurski, Rzeszowski (80 Uciński), Miller.
Olimpia Pogoń: Wareliś - Ciesielski, Kukiełka, Kowalski (85 Łukaszek), Wyrazik, Baczewski, Pańtak, Lasak (68 Lewicki), Wicik, Franus (81 Fit), Kula.

Po pierwszej mało interesującej pierwszej połowie prowadzili goście. Druga połowa była lepsza i zaczęła się od gola dla Granatu. Goście zdobyli gola na 1:2, ale sędzia ostatecznie go nie uznał i goście mieli o to ogromne pretensje do sędziego. Granat miał piłkę meczową w ostatnich minutach, ale Kamil Uciński strzelił w poprzeczkę, a Tomasz Bartosiak, który dobijał, nie trafił w dobrej sytuacji w bramkę.

Alit Ożarów - Partyzant Radoszyce 4:1 (2:0)
Bramki: dla Alitu Paweł Mróz 18, 20, 59, 84.

Wierna Małogoszcz - Naprzód Jędrzejów 3:1 (1:1)
Bramki: Wiktor Soboń 24, Jakub Jaśkiewicz 75, Szymon Olesiński 90 - Szymon Kot 41.
W derbach powiatu jędrzejowskiego górą była Wierna. Zwycięstwo zapewniła sobie w drugiej połowie.

Neptun Końskie - Czarni Połaniec 0:0
Lider tym razem musiał się zadowolić jednym punktem. Nie znalazł sposobu na zaskoczenie defensywy i bramkarza Neptuna.

Łysica Bodzentyn - Orlicz Suchedniów 1:1 (0:0)
Bramki: Karol Mojecki 80 - Piotr Grzejszczyk 87.
Łysica: Wróblewski - Dawidowicz (58 Zapała), Spadło (60 Mojecki), Drożdżał, Mikos, Dziedzic, Michta, Dereń, Maniara, Smoliński, Garbacz
Orlicz: Szram - Czeneszkow, Cedro, Bator, Boleń, Jaworski (68 Dudek), Solnica, Skarbek (80 Grzejszczyk), Bujak (46 Kokosza), M. Tumulec, Supierz (86 Zygmunt)

OKS Opatów - Moravia Anna-Bud Morawica 1:3 (1:2)
Bramki: Piotr Frańczak 5 - Karol Gilewski 20, 28, 55.
-Ciężkie warunki, jeśli chodzi o boisko. Nie licząc błędu na początku meczu, po którym straciliśmy bramkę i wyłączając dwa stałe fragmenty gry, mieliśmy to spotkanie pod kontrolą. To była dominacja naszej drużyny - powiedział Maciej Śmiech, trener Moravii Anna-Bud.

20. Partyzant Radoszyce 24 11 19-80
1. miejsce - awans do 3. ligi, 18.-20. miejsce - spadek do klasy okręgowej.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: