Efektowna wygrana piłkarzy ŁKS Georyt Łagów w zaległym meczu w Staszowie

Dorota Kułaga
Zespół z Łagowa, którego grającym trenerem jest Paweł Jaworek, pewnie wygrał 5:1 w Staszowie. Fot. Archiwum
ŁKS Georyt Łagów odniósł pewne zwycięstwo w zaległym meczu czwartej ligi z Olimpią Pogoń Staszów.

Olimpia Pogoń Staszów – ŁKS Georyt Łagów 1:5 (0:5)

Bramki: Krystian Rzepa 52 – Jakub Stachura 10, 15, 26, Dominik Rusiecki 35, 39.

Olimpia Pogoń: Wołowiec (25. Sekuła) – Fudalewski, Guz, Baczewski, Rozmysłowski (46. Majewski) – Franus (84. Ciesielski), Uniat (46. Dutka), Tekiel (46. Kukielka), Rzepa, Malec – Zawierucha.

ŁKS Georyt: Szram – Kowalski, Jaworek (88. Czajkowski), Dulak (56. Mikosa), Świątek - Partyka (38. Boksiński), Markowicz, Kołodziej, Malinowski (80. Postuła) - Rusiecki (73. Żak), Stachura.

- W pierwszej połowie nasza dominacja była wyraźna, bardzo dobrze graliśmy skrzydłami, stwarzaliśmy bramkowe okazje. Po przerwie nastawiliśmy się na grę z kontrataku, gospodarze stworzyli dwie dobre okazje, ale na posterunku był Szram – powiedział Paweł Jaworek, grający trener ŁKS Georyt.