FC Barcelona - Slavia Praga NA ŻYWO. Transmisja Ligi Mistrzów online TV w Internecie. Jak obejrzeć mecz? 5.11.2019

r
FC Barcelona - Slavia Praga 5.11.2019. Jak obejrzeć mecz Champions League?
FC Barcelona - Slavia Praga 5.11.2019. Jak obejrzeć mecz Champions League? pixabay
FC Barcelona - Slavia Praga w meczu Ligi Mistrzów we wtorek, 5 listopada 2019 o godzinie 18.55. Jak obejrzeć spotkanie grupy F piłkarskiej Champions League?
  • Mecz: FC Barcelona - Slavia Praga
  • Data: wtorek, 5 listopada 2019
  • Godzina: 18.55
  • Transmisja TV: Polsat Sport Premium 1
  • Transmisja online: Ipla.tv

Slavia Praga zaskoczyła Barcelonę

Obydwie drużyny już mierzyły się w tej edycji Champions League. 23 października w Pradze Slavia wprawdzie przegrała 1:2 z wyżej notowaną Barceloną, ale zebrała bardzo dobre noty u kibiców. Gole strzelali tam Jan Bořil w 50 minucie dla Slavii oraz Lionel Messi w 3 minucie dla Barcelony. Samobójczego gola strzelił Peter Olayinka w 57 minucie i to Duma Katalonii wygrała zawody w stolicy Czech.

W pierwszej akcji meczu Argentyńczyk Leo Messi oraz Brazylijczyk Arthur wykorzystali niezrozumienie pomiędzy defensorami Slavii. Arthur świetnie wyłożył piłkę Messiemu i napastnik Barcelony zdobył swojego 113. gola w rozgrywkach Champions League. Warto przypomnieć, że ustanowił tym samym kolejny indywidualny rekord. Była to bowiem bramka w piętnastym sezonie piłkarskiej Ligi Mistrzów z rzędu.

Gospodarze jednak bardzo chcieli korzystnie zaprezentować się przed własnymi kibicami i w pierwszej połowie kilka razy zapędzali się pod bramkę golkipera Barcelony Marca-Andre ter Stegena. Groźne strzały oddawali między innymi Jaroslav Zeleny oraz Lukasz Masopust. Duma Katalonii starała się odgryźć akcjami Luisa Suareza i Frenkie'go de Jonga.

Więcej o meczu FC Barcelona - Slavia Praga przeczytasz tutaj<<<<

Slavia Praga zdołała wyrównać w 50. minucie za sprawą Jan Bořila. Zdobył on bramkę po podaniu Lukasza Masopusta. Jednak gospodarze niedługo cieszyli się z remisu. W 56. minucie rzut wolny wykonywał Leo Messi. Po zagraniu Luisa Suareza piłka przypadkowo odbiła się od Petera Olayinki i wpadła do bramki. Slavia Praga do końca meczu próbowała doprowadzić do remisu, jednak Blaugrana zdołała dowieźć prowadzenie do końca.

Piłkarze Barcelony: Liczą się dla nas trzy punkty

Na przedmeczowej konferencji prasowej w Barcelonie wypowiadał się Nelson Semedo. Pochodzący z Portugalii obrońca Blaugrany nie lekceważył wtorkowego rywala swojej drużyny.

- To ważny mecz, chcemy awansować do dalszej fazy. Uczynimy wszystko, by zwyciężyć. Może być ciężko, tak, jak w Pradze, ale chcemy zagrać dobre spotkanie. Mamy na koncie świetną passę, ale możemy to jeszcze poprawić. Liga Mistrzów to ciężkie rozgrywki i zawsze upatruje się w nas faworyta. Na pozycji, na której gram, staram się być jak najlepszy - powiedział Nelson Semedo.

Pełen respektu dla rywala był także trener FC Barcelony Ernesto Valverde.

- Slavia bardzo lubi atakować. Mecz, który nas czeka, będzie pewnie podobny do tego w Pradze. Slavia bardzo dobrze zaprezentowała się w Mediolanie i prawie wygrała z Interem. Dobrze prezentuje się także w lidze czeskiej - powiedział Ernesto Valverde.

Grupa F

W grupie F piłkarskiej Ligi Mistrzów FC Barcelona po trzech spotkaniach zajmuje pierwsze miejsce w grupie z siedmioma punktami, na co złożyły się dwie wygrane i jeden remis. Bilans bramek Dumy Katalonii to 4-2. Z kolei Slavia Praga zajmuje czwarte, ostatnie miejsce w grupie, z jednym punktem (jeden remis, dwie porażki) oraz bilansem bramek 2:5.