Festiwal Scyzoryki 2018. Oto artyści nominowani do jubileuszowej edycji

Anna Bilska
Do wsparcia artystów biorących udział w jubileuszowym Festiwalu zachęcają Anna Bilska z „Echa Dnia” oraz Paweł Szcześniak (z lewej) i Łukasz Sobieraj z Fundacji Scyzoryki. Dawid Łukasik
Dziesiąta edycja Festiwalu Scyzoryki dla świętokrzyskich i polskich artystów. Przed Państwem nominowani a każdej kategorii. Kto z nich otrzyma Grand Prix?
Festiwal Scyzoryki 2018. Oto artyści nominowani do jubileuszowej edycji

Muzyka, Fotografia, Kabaret, Literatura, Sztuki Plastyczne i Teatr - w tych kategoriach wybierzemy najlepszych świętokrzyskich artystów, a dodatkowo w niektórych muzycznych gatunkach nagrodzimy wykonawców ogólnopolskich. Stawka jest wysoka! Łączna wartość nagród to aż 20 tysięcy złotych. Będzie także wyjątkowe wyróżnienie - Grand Prix w wysokości 5 tysięcy złotych dla jednego spośród wszystkich uczestników tej edycji.

POZNAJ NOMINOWANYCH W KATEGORII MUZYKA:Od trzech lat prezentujemy i nagradzamy także twórczość dojrzałych muzyków. Poznaj nominowanych tej edycji w kategorii Senior!

Festiwal Scyzoryki to nie tylko Muzyka! Poniżej także inne dziedziny artystyczne. Poznaj nominowanych:Jak wybierzemy najlepszych?

W kategorii Muzyka biorą udział wykonawcy z całej Polski. Nominowano uczestników na zasadzie parytetu. W tym roku ponownie odbywa się głosowanie Czytelników i Internautów, jednak są zmiany - głosy jurorów będą miały większe znaczenie, bo ich waga w tej edycji to aż 75 procent. Uwaga! Głosowanie jest już zakończone!

Zachęcamy do posłuchania i wspierania nominowanych. - Warto! Wśród nich są znakomici świętokrzyscy twórcy, a także rewelacyjni wykonawcy z Polski - mówi Łukasz Sobieraj, który wraz z producentem muzycznym Pawłem Szcześniakiem pod szyldem Fundacji Scyzoryki współorganizują festiwal wraz z „Echem Dnia”. - Kilku z nich mogą Państwo już znać z różnych programów telewizyjnych, gdzie dotarli bardzo wysoko - dodaje.

Najlepszych poznamy podczas uroczystej gali w Kieleckim Centrum Kultury. Podsumowanie i wręczenie nagród połączone z koncertem odbędzie się w sobotę 16 czerwca o godzinie 18. Na scenie zaprezentują się zespoły: ANKH, Wasabi, Ninja Syndrom, Euforia oraz Luiza Ganczarska z Zespołem. Oprócz tego, wieczór ubogaci o pokazy taneczne, zespół: 3 Your Mind. Okazja do wspólnej zabawy jest podwójna, ponieważ razem z naszym jubileuszem, będzie też obchodził swoje 25-lecie, zespół MAFIA!

Początek gali o godzinie 18. Rezerwacje zaproszeń pod numerem telefonu: 605-163-707.

Masz pytania? Zadzwoń, lub napisz do nas. Informacje: Anna Bilska, [email protected], tel. 500-330-007. Zajrzyj też na stronę Scyzoryków: www.scyzorykifestiwal.pl

Wideo