Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sandomierzu....

  Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sandomierzu. Zobacz program

  r

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Gwiazdą sandomierskiego finału WOŚP będzie zespół Ornette, którego liderem jest Grzegorz Stępień, basista, który od ponad 15 lat jest muzykiem zespołu
  1/3
  przejdź do galerii

  Gwiazdą sandomierskiego finału WOŚP będzie zespół Ornette, którego liderem jest Grzegorz Stępień, basista, który od ponad 15 lat jest muzykiem zespołu Oddział Zamknięty. ©SCK

  Przed nami 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – w niedzielę, 13 stycznia. W Sandomierzu Wielka Orkiestra już prawie nastroiła instrumenty - program finału jest bogaty.
  W sandomierskim sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwają ostatnie przygotowania do 27. Finału. Gwiazdą wieczoru w niedzielę, 13 stycznia będzie zespół Ornette, ale zaplanowanych atrakcji jest dużo więcej. SZCZEGÓŁOWY PROGRAM - KLIKNIJ NA ZAMIESZCZONY MAŁY PLAKAT.

  40 wolontariuszy tego dnia będzie kwestować na ulicach Sandomierza od godziny 8 do 17. Wolontariuszy będzie też można spotkać w sobotę, 12 stycznia w centrach handlowych.

  Będzie się działo w Hali Widowiskowo-Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Patkowskiego 2a oraz na Rynku Starego Miasta.

  Na Rynku w godzinach 13-16 odbędzie piknik motocyklowy ze stowarzyszeniem motocyklowym „Moto Sandomierz”, będzie też pokaz rzemiosła artystycznego z Kuźnią Adama i Kaliny. Wcześniej, w godzinach 10-13 na ulicy Rokitek „Moto Orkiestra” z Subaru WRC i MarcoŻukiem, który służył obecnemu burmistrzowie Sandomierza Marcinowi Marcowi podczas ostatniej kampanii wyborczej. Będzie możliwość przejechania się.

  Z kolei atrakcje w hali widowiskowo-sportowej rozpoczną się o godzinie 14. Zaplanowano występy taneczne grup i formacji Dance Mania (godzina 14.45), Paradox (15.40), Fabryka Ruchu (16.40), pokazy karate (17.30), pokaz Chorągwi Rycerstwa Ziemi Sandomierskiej (18.20), pokaz Teatru Ognia i Światła Amatum (19), koncert zespołu Ornette, którego liderem jest basista Grzegorz Stępień, od ponad 15 lat muzyk legendarnego zespołu Oddział Zamknięty (od 19.20).

  Będzie też ciepły posiłek i słodki poczęstunek za przysłowiowe „co łaska”. Finał zakończy światełko do nieba przed halą.

  Organizatorzy sandomierskiego Finału zachęcają wszystkich do włączenia się w sandomierski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przekazywania fantów, usług, voucherów na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do udziału w licytacjach w dniu Finału i czynnego uczestnictwa w atrakcjach przygotowanych z tej okazji.

  Organizatorzy proszą o kontakt ze sztabem poprzez biuro Sandomierskiego Centrum Kultury: biuro@esceka.pl, telefon 15-8322964, www.esceka.pl lub fun page Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Sandomierz na Facebook’u.

  SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WOŚP W ZAWICHOŚCIE - KLIKNIJ TUTAJ

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Polecamy

  Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

  Zmień się na Zdrowie. Metamorfozy

  KIELECKA MAPA INWESTYCJI

  KIELECKA MAPA INWESTYCJI

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce