Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sandomierzu....

  Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sandomierzu. Zobacz program

  r

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Gwiazdą sandomierskiego finału WOŚP będzie zespół Ornette, którego liderem jest Grzegorz Stępień, basista, który od ponad 15 lat jest muzykiem zespołu
  1/3
  przejdź do galerii

  Gwiazdą sandomierskiego finału WOŚP będzie zespół Ornette, którego liderem jest Grzegorz Stępień, basista, który od ponad 15 lat jest muzykiem zespołu Oddział Zamknięty. ©SCK

  Przed nami 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – w niedzielę, 13 stycznia. W Sandomierzu Wielka Orkiestra już prawie nastroiła instrumenty - program finału jest bogaty.
  W sandomierskim sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwają ostatnie przygotowania do 27. Finału. Gwiazdą wieczoru w niedzielę, 13 stycznia będzie zespół Ornette, ale zaplanowanych atrakcji jest dużo więcej. SZCZEGÓŁOWY PROGRAM - KLIKNIJ NA ZAMIESZCZONY MAŁY PLAKAT.

  40 wolontariuszy tego dnia będzie kwestować na ulicach Sandomierza od godziny 8 do 17. Wolontariuszy będzie też można spotkać w sobotę, 12 stycznia w centrach handlowych.

  Będzie się działo w Hali Widowiskowo-Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Patkowskiego 2a oraz na Rynku Starego Miasta.

  Na Rynku w godzinach 13-16 odbędzie piknik motocyklowy ze stowarzyszeniem motocyklowym „Moto Sandomierz”, będzie też pokaz rzemiosła artystycznego z Kuźnią Adama i Kaliny. Wcześniej, w godzinach 10-13 na ulicy Rokitek „Moto Orkiestra” z Subaru WRC i MarcoŻukiem, który służył obecnemu burmistrzowie Sandomierza Marcinowi Marcowi podczas ostatniej kampanii wyborczej. Będzie możliwość przejechania się.

  Z kolei atrakcje w hali widowiskowo-sportowej rozpoczną się o godzinie 14. Zaplanowano występy taneczne grup i formacji Dance Mania (godzina 14.45), Paradox (15.40), Fabryka Ruchu (16.40), pokazy karate (17.30), pokaz Chorągwi Rycerstwa Ziemi Sandomierskiej (18.20), pokaz Teatru Ognia i Światła Amatum (19), koncert zespołu Ornette, którego liderem jest basista Grzegorz Stępień, od ponad 15 lat muzyk legendarnego zespołu Oddział Zamknięty (od 19.20).

  Będzie też ciepły posiłek i słodki poczęstunek za przysłowiowe „co łaska”. Finał zakończy światełko do nieba przed halą.

  Organizatorzy sandomierskiego Finału zachęcają wszystkich do włączenia się w sandomierski Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, przekazywania fantów, usług, voucherów na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do udziału w licytacjach w dniu Finału i czynnego uczestnictwa w atrakcjach przygotowanych z tej okazji.

  Organizatorzy proszą o kontakt ze sztabem poprzez biuro Sandomierskiego Centrum Kultury: biuro@esceka.pl, telefon 15-8322964, www.esceka.pl lub fun page Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Sandomierz na Facebook’u.

  SZCZEGÓŁOWY PROGRAM WOŚP W ZAWICHOŚCIE - KLIKNIJ TUTAJ

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Wideo

  Galerie zdjęć

  Studniówki

  Miss i Mister Studniówki 2019| Zgłoś się!

  Miss i Mister Studniówki 2019| Zgłoś się!

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]

  Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów [ZDJĘCIA]