Dorota Kułaga
W trzecioligowym meczu Czarni Połaniec pokonali Unię Tarnów, zdobywając bardzo ważne punkty.   Czarni Połaniec - Unia Tarnów 2:1 (0:0)Bramki: Adrian Gębalski 70, 86 - Artur Biały 61.Czarni: Siryk - Misztal, Bakowski (46. Hul), Woś, Bażant - Krępa, Wątróbski (82. Bawor), Ferens (65. Mucha), Kramarz (55. Banik), Gębalski Ż - Kron (65. Smoleń Ż).Sędziował: Michał Ficiński z Sosnowca.-Nie potrafimy dobrze zacząć meczu u siebie, wyjść na prowadzenie i kontrolować przebieg spotkania. Musi być dramaturgia. Znowu przegrywaliśmy, ale podnieśliśmy się, dwie bardzo ładne bramki zdobył Adrian Gębalski. Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa, dla nas każdy punkt jest niezwykle ważny - powiedział Mateusz Sobierajski, kierownik drużyny Czarnych.Pierwszą bramkę Adrian Gębalski zdobył w 70 minucie. Po dośrodkowaniu przyjął piłkę na 15 metrze i uderzył z półobrotu. W 86 minucie zacentrował Kamil Hul, do piłki najwyżej wyskoczył Gębalski i strzałem głową z siedmiu metrów umieścił futbolówkę w siatce. Z drugiej połowy warto odnotować jeszcze jedną okazję - Tomasz Mucha trafił w słupek, dobitka Gębalskiego też była w słupek. Goście też raz poważnie zagrozili bramce Czarnych, ale dwa razy Tomasz Siryk popisał się świetnymi interwencjami.Galeria zdjęć z meczu na kolejnych slajdach>>>
W trzecioligowym meczu Czarni Połaniec pokonali Unię Tarnów, zdobywając bardzo ważne punkty. Czarni Połaniec - Unia Tarnów 2:1 (0:0)Bramki: Adrian Gębalski 70, 86 - Artur Biały 61.Czarni: Siryk - Misztal, Bakowski (46. Hul), Woś, Bażant - Krępa, Wątróbski (82. Bawor), Ferens (65. Mucha), Kramarz (55. Banik), Gębalski Ż - Kron (65. Smoleń Ż).Sędziował: Michał Ficiński z Sosnowca.-Nie potrafimy dobrze zacząć meczu u siebie, wyjść na prowadzenie i kontrolować przebieg spotkania. Musi być dramaturgia. Znowu przegrywaliśmy, ale podnieśliśmy się, dwie bardzo ładne bramki zdobył Adrian Gębalski. Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa, dla nas każdy punkt jest niezwykle ważny - powiedział Mateusz Sobierajski, kierownik drużyny Czarnych.Pierwszą bramkę Adrian Gębalski zdobył w 70 minucie. Po dośrodkowaniu przyjął piłkę na 15 metrze i uderzył z półobrotu. W 86 minucie zacentrował Kamil Hul, do piłki najwyżej wyskoczył Gębalski i strzałem głową z siedmiu metrów umieścił futbolówkę w siatce. Z drugiej połowy warto odnotować jeszcze jedną okazję - Tomasz Mucha trafił w słupek, dobitka Gębalskiego też była w słupek. Goście też raz poważnie zagrozili bramce Czarnych, ale dwa razy Tomasz Siryk popisał się świetnymi interwencjami.Galeria zdjęć z meczu na kolejnych slajdach>>>Tomasz Kaczmarczyk