pw
W ciekawym czwartoligowym meczu Czarni Połaniec, którzy już wcześniej zapewnili sobie awans do trzeciej ligi, wygrali z Granatem Skarżysko-Kamienna 2:1. Czarni Połaniec – Granat Skarżysko-Kamienna 2:1 (1:1)Bramki: Bartosz Śledź 44, Adrian Gębalski 85 – Błażej Miller 9Czarni: Saracen – Smoleń (80 Słowik), Meszek (60 Bawor), Krępa, Bażant, Ferens, Wątróbksi (46 Hul), Misztal, Śledź (56 Skiba), Gębalski, Kamiński (46 Dziedzic)Granat: Strzelec – Bartosiak, Bednarski, Gwóźdź, Suwara (90 Fuk), Papros, Gładyś (75 Siemieniec), Boruch, Uniat, Uciński (60 Łoskot), MillerLider, zmęczony pucharowym meczem, dopiero w końcówkach obu części gry zdobywał gole. Granat przystąpił do meczu bez kilku podstawowych piłkarzy i szansę dostali młodzi zawodnicy.– Zagraliśmy dobrze jak na ten moment sezonu. Po pucharze byliśmy zmęczeni, mieliśmy ten mecz w nogach. Pierwsza połowa była wyrównana, ale w drugiej, wydaje mi się, mieliśmy więcej jakości w grze od Granatu – powiedział Grzegorz Wcisło, trener Czarnych.– Uważam, że w pierwszej połowie wyglądaliśmy lepiej od zespołu Czarnych, ale brak koncentracji w końcówce i straciliśmy gola do szatni. Druga połowa wyrównana, ale też straciliśmy gola w samej końcówce. Nie chcę się tłumaczyć brakami kadrowymi, ale zagraliśmy bez kilku chłopaków. Cieszę się jednak, bo szansę gry dostali młodzi zawodnicy – Nikodem Łoskot, Piotr Siemienic i Damian Fuk. To są pozytywy, że ci chłopcy zdobywają doświadczenie na boiskach IV ligi – powiedział trener Granatu Marcin Kołodziejczyk.Galeria ciekawych zdjęć z meczu autorstwa Tomasza Kaczmarczyka na kolejnych slajdach>>>Paweł Wełpa, dor Fot. Tomasz Kaczmarczyk