Gino Lettieri, trener Korony: - Graliśmy dobrze, ale straciliśmy proste bramki

(DOR)Zaktualizowano
Trener Gino Lettieri był zadowolony z postawy zespołu w meczu z Legią.
Trener Gino Lettieri był zadowolony z postawy zespołu w meczu z Legią. Fot. Sławomir Stachura
Korona Kielce przegrała z Legią w Warszawie 1:3 w meczu Lotto Ekstraklasy. Jedyny gol dla kielczan padł po strzale Gorana Cvijanovicia.

Oto co po tym piątkowym pojedynku powiedział Gino Lettieri, włoski szkoleniowiec Korony: - Jestem dumny z naszego zespołu. Dobrze zaczęliśmy mecz, przez 35 minut Legia nie mogła dość do sytuacji strzeleckiej. My mieliśmy okazję, ale po uderzeniu Malarz popisał się dobrą interwencją. Legia zagroziła nam ze stałego fragmentu, po którym trafiła w słupek. Ostatnie 15 minut pierwszej połowy gospodarze nas przycisnęli, ale do przerwy było 0:0.

- W drugiej połowie przeżyliśmy to samo, co w meczu z Jagiellonią. Szybko straciliśmy bramkę po bardzo ładnym uderzeniu. Niestety po przerwie zmarnowaliśmy trzy stuprocentowe okazje. To nas boli. Zrobiliśmy także dwa poważne błędy w obronie i skończyło to się kolejnymi golami dla Legii. Graliśmy dobrze, ale straciliśmy proste bramki. To nie powinno się zdarzyć. Z postawy zawodników jednak jestem zadowolony - podkreślił Gino Lettieri, który niedawno o dwa lata przedłużył kontrakt z Koroną.