GKS 1962 Jastrzębie - Korona Kielce transmisja tv i online. Gdzie oglądać? Fortuna 1 Liga NA ŻYWO. Relacja live. 06-03-2021

Damian Wiśniewski
Sobota, 06. 03. 2021. Mecz Fortuna 1 Ligi, GKS 1962 Jastrzębie - Korona Kielce na żywo w telewizji i internecie. Sprawdź, gdzie oglądać transmisję w telewizji i internecie oraz śledź razem z nami relacje live! Początek meczu o godzinie 14:30.

GKS 1962 Jastrzębie - Korona Kielce RELACJA LIVE.

Aby rozpocząć kliknij poniżej:
RELACJA LIVE

Czterech ostatnich meczów ligowych Korona Kielce nie potrafiła wygrać i w spotkaniu z GKS 1962 Jastrzębie będzie walczyła o przełamanie tej kiepskiej serii. W tym roku podopieczni trenera Macieja Bartoszka zagrali dwa mecze: najpierw przegrali 0:2 z Widzewem Łódź na wyjeździe, a następnie zremisowali 2:2 z Chrobrym Głogów w roli gospodarzy.

Teraz ich przeciwnikiem będzie zespół, który w tabeli ligowej znajduje się na niższym od nich miejscu. Kielczanie z 22 oczkami na koncie są na lokacie 13., a GKS, mający o sześć punktów mniej, jest 15.

GKS w tym roku zagrał jedno spotkanie, w którym przegrał z Arką Gdynia 0:1. Nieźle jednak wyglądała gra tej drużyny pod koniec 2020 roku - w pięciu ostatnich meczach przed przerwą zimowa odnieśli cztery zwycięstwa.

W pierwszym meczu z tym rywalem Korona zaproponowała swoim kibicom prawdziwą huśtawkę nastrojów. W pierwszej połowie wyszła na prowadzenie 2:0, ale w drugiej rywale zdołali wyrównać. Ostatecznie jednak komplet punktów pozostał w Kielcach, a triumf żółto-czerwonym dał Emile Thiakane, który skutecznie egzekwował rzut karny.

A jak będzie teraz?

GKS 1962 Jastrzębie - Korona Kielce NA ŻYWO. Transmisja tv i online

Mecz GKS - Korona w Fortuna 1 Lidze odbędzie się w sobotę, ale nie będzie można go oglądać w telewizji. Będzie to możliwe jedynie za pośrednictwem platformy internetowej ipla.tv. Początek meczu o godzinie 14:30.