GKS Ekom Nowiny przegrał z Remedium 1:6

/dor/
Podopieczni trenera Piotra Lichoty przegrali z Remedium 1:6.
Podopieczni trenera Piotra Lichoty przegrali z Remedium 1:6. Dorota Kułaga
Zespół z Nowin słabo zagrał między 11 a 16 minutą. Stracił cztery bramki, które ustawiły to spotkanie o punkty w pierwszej lidze futsalu.

Remedium Hybryd Pyskowice - GKS Ekom Futsal **Nowiny 6:1 (4:1)**

Bramki: Damian Rybitwa 11, Andrij Soviak 12, Michał Dubiela 13, Dariusz Rymaszewski 16, Mirosław Miozga 32, Rafał Górny 34 - Emil Lurzyński 17.

GKS Ekom Futsal: Dobrodziej, Leski - Szymkiewicz, Musiał, Paweł Markowicz, Korol - Piotr Markowicz, Emil Lurzyński, Milcarz, Łabęcki, Król.

GKS Ekom Futsal pojechał na ten mecz z nadzieją poprawienia dorobku punktowego. Nikt się jednak nie spodziewał, że w ciągu sześciu minut pierwszej połowy straci aż cztery gole. Odpowiedział tylko jednym - jego autorem był Emil Lurzyński, a asystę zaliczył Paweł Markowicz. Wydawało się, że po przerwie zespół z Nowin jest w stanie odmienić losy spotkania. - Niestety...To nie był nasz dzień - podsumował trener Piotr Lichota.

W innych meczach: Słomniczanka Słomniki - Malwee Łódź 5:1, Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - GKS Tychy 4:2, KS AZS UMCS Lublin - Heiro Rzeszów 9:3.