GKS Rudki wygrał sparing z FKS Łazy Starachowice 6:0. Dobry mecz i bramka testowanego zawodnika

dor
GKS Rudki w meczu kontrolnym pokonał FKS Łazy Starachowice 6:0.
GKS Rudki w meczu kontrolnym pokonał FKS Łazy Starachowice 6:0. Fot. Rafał Roman
Beniaminek czwartej ligi GKS Rudki w środowym sparingu pokonał FKS Łazy Starachowice 6:0.

GKS RUDKI – FKS ŁAZY STARACHOWICE 6:0 (2:0, 0:0, 4:0)
Bramki: 1:0 Sebastian Hajduk 7, 2:0 Jakub Urban 27, 3:0 Kacper Wiecha 37, 4:0 Kacper Wiecha 43, 5:0 Dawid Kołodziej 72, 6:0 Tomasz Broniś 84.
RUDKI: Bzymek – Broniś, R. Dawidowicz, Gryz, Kaczmarek, Urban, Kołodziej, Maniara, Hajduk, B. Wiecha, Lipski oraz B. Bado, Rafalski, K. Wiecha, Sala.
ŁAZY: H. Chrząstowski – Sadkowski, Dobrucki, Ciepluch, Jezulin, G. Wójcik, Madejski, Maciąg, Grudniewski, Roman, Mikosza oraz Kamiński, Misiałkiewicz.

Drużyny grały 3x30 minut. - FKS Łazy to solidna drużyna, która na pewno sprawi w A klasie jeszcze nie jedną niespodziankę. Kontrolowaliśmy przebieg boiskowych wydarzeń. Goście, dopóki mieli siłę, starali się dotrzymywać nam kroku – stwierdził trener Cieślak, który z zainteresowaniem obserwował poczynania trzech golkiperów. Każdy z nich (Adrian Bzymek, Dawid Rafalski i Bartłomiej Bado) otrzymali po 30 minut, na to by pokazać się z jak najlepszej strony - informuje Fanpage GKS Rudki.