Gol Magdy Więckowskiej z Suzuki Korony Handball Kielce w meczu przeciw Niemkom

Magda Więckowska z Suzuki Korony Handball Kielce zagrała czwarty raz w reprezentacji Polski seniorek i zdobyła czwartego gola. Wojciech Słomka
Udostępnij:
Magda Więckowska z Suzuki Korona Handball Kielce zagrała w reprezentacji Polski w pierwszym meczu Biało-Czerwonych na turnieju w Madrycie. Polki przegrały z Niemkami 27:31, a "Wandzia" zdobyła jednego gola.
Po niesamowitej końcówce mecz (ostatnie siedem minut bez straconej bramki) piłkarze ręczni Łomża Vive Kielce pokonali w Lidze Mistrzów Barcę 29:27. To druga wygrana kielczan z tą drużyną w ciągu sześciu dni (!) i pierwsze w historii zwycięstwo nad katalońskim zespołem odniesione w Hali Legionów. Niesamowitą atmosferę stworzyli w niej w środę fani piłki ręcznej. Zobaczcie na kolejnych zdjęciach >>>> jak kibicowaliście kieleckim szczypiornistom.Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA] [B]POLECAMY RÓWNIEŻ:[/B][tabela][tr][td sz=300]IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ[/td][td sz=300]PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA[/td][/tr][td]BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych. Kibicowałeś Łomża Vive Kiel...

Dla reprezentacji Polski turniej w Madrycie to ostatni sprawdzian przed rozpoczynającymi się 1 grudnia w Hiszpanii mistrzostwami świata, podczas których w fazie grupowej Biało-Czerwone zmierzą się z Serbią, Rosyjską Federacją Piłki Ręcznej i Kamerunem.

W pierwszym meczu madryckiego turnieju drużyna trenera Arne Senstada zmierzyła się z Niemkami i przegrała 27:31 (13:13). Magda Więckowska, mogąca być już pewna udziału w mundialu, ponieważ jest w "17" zawodniczek, które mają być zgłoszone do turnieju, pojawiła się na boisku na kilka ostatnich minut pierwszej połowy. Jej pierwsze dwa rzuty były nieskuteczne, za trzecim razem trafiła. Dla 21-latki to był czwarty mecz w reprezentacji Polski i czwarta bramka.

W sobotę o godzinie 18 Polska zmierzy się z Hiszpanią, a w niedzielę o 11 ze Słowacją. Oba spotkania pokaże TVP Sport.

J&J: Dostałam skrzydeł, te skrzydła mnie niosą