Kielczanie wygrywali, Tężnia Busko-Zdrój przegrała po karnych. Grała 2. liga piłkarzy ręcznych [1-2.10.2022]. Sprawdź wyniki

W weekend 1-2.10.2022 gra śląska grupa 2. ligi piłkarzy ręcznych, w której występują drużyny z województwa świętokrzyskiego.  Sprawdź wyniki.
W weekend 1-2.10.2022 gra śląska grupa 2. ligi piłkarzy ręcznych, w której występują drużyny z województwa świętokrzyskiego. Sprawdź wyniki. Archiwum
W weekend 1-2.10.2022 grała śląska grupa 2. ligi piłkarzy ręcznych, w której występują drużyny z województwa świętokrzyskiego. Wygrały wszystkie kieleckie drużyny, Tężnia Busko-Zdrój przegrała po rzutach karnych. Sprawdź wyniki.

UKS 31 Rokitnica Zabrze - Vive II Kielce 32:34 (18:17)
Vive II: Błasiński, Biela - Walczyński, Augustowski, Winiarski 3, Urban 1, O. Trela 1, Sęk 6, J. Pinda 9, Góral, Barucha 6, Pakaszewski 3, D. Trela 5 (2).
Pierwsza połowa początkowo należała do gości, którzy po kwadransie gry prowadzili 12:7. Ale zabrzanie jeszcze przed przerwą odrobili straty i wyszli na minimalną przewagę. W drugiej połowie spotkanie było zacięte. W 42 minucie Rokitnica odskoczyła na 26:23, ale Vive szybko odrobiło straty. Od stanu 32:32 w 57 minucie dwa gole zdobyli kielczanie (Jakub Pinda oraz Krzysztof Barucha), co dało im wygraną.

SMS ZPRP III Kielce - Grunwald Ruda Śl. 29:28 (13:12)
SMS ZPRP III: Kosmal, Kaleta - Chłopek 2, Latosiński 1, Wiśniewski 3, Kula 3, Tobera 3 (2), Stawowy 4, Faliszewski 4, Sondej 4 (1), Marzec 4 (1), Wojsa 1.
Spory sukces kielczan, którzy pokonali zdecydowanie bardziej doświadczonych rywali. W 22 minucie SMS wygrywała 11:7. W drugiej połowie Grunwald kilka razy zbliżał się na niebezpieczną różnicę bramek, a dwa razy doprowadzał do remisu. Pierwszy raz w 51 minucie, ale gospodarze odpowiedzieli trzema trafieniami z rzędu. Drugi raz w ostatniej minucie (28:28), lecz zespół z Kielc zdążył sobie zapewnić wygraną po trafieniu Maksyma Faliszewskiego.

AZS AGH II Kraków - Tężnia Busko-Zdrój 27:25 po karnych (23:23, 14:11)
Tężnia: Jastrząb 1, Smagór - Grzyb 5, Zawarczyński 4 (1), Szustak 3, Kwieciński 2, Maj 1, Glita 4 (1), Mazur 1, Czaja, D. Kubisztal 2.
Zespół z Buska zdobył jeden punkt, ale powinien być z niego zadowolony, bo jeszcze w 58 minucie przegrywał 21:23. Do remisu i rzutów karnych doprowadziły gole Michała Kwiecińskiego i Marka Glity.

UKS SMS Wybicki Kielce - Hutnik Kraków 38:31.

MKS Ustroń - Górnik Zabrze 16:32 (7:15)
Jedynka Myślenice - Stal II Mielec 32:20 (13:9)
Pauzuje MOSiR Bochnia.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: