Grała 2. liga piłkarzy ręcznych [16-17.10.2021]. Sprawdź wyniki

W weekend 16-17.10.2021 gra 2. liga piłkarzy ręcznych. Sprawdź wyniki.

Vive II Kielce - SMS ZPRP III Kielce 31:30 (13:15)
Vive II: Błasiński, Salwa, Biela - Urban, Przybylski 5, J. Pinda 4, Winiarski 1, Stępień, Osman, Domagała 7 (1), Yusuf 11 (1), Lubczyński 3.
SMS ZPRP III: Drożdż, Sowiak - Korus 3, Luksa 1, Wywrot 1, Aksamit 4, Mielczarski 1 (1), Cacak 1, Olczyk 1, Burzyński, Rodak 12 (5), Pepliński 1, Markowski 1, Pilz, Fajfer 4, Cichoń.

Drugoligowe derby Kielc, w dodatku rozgrywane między liderem (gospodarze) a wiceliderem (goście), były bardzo zacięte. Rezerwy Vive znów zagrały wzmocnione dwoma zawodnikami pierwszego zespołu, Damianem Domagałą i Farukiem Yusufem. Ten drugi w ostatnią środę zdobył swoją pierwszą bramkę w Lidze Mistrzów, a podczas meczu z SMS ZPRP III toczył strzelecki pojedynek z Mikołajem Rodakiem. Przegrał o jedną bramkę, ale również jednym golem wygrała jego drużyna, a Nigeryjczyk zaliczył decydujące o tym trafienie.

Pierwsza połowa należała jednak do uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Od stanu 3:2 w 6. minucie goście zdobyli pięć bramek z rzędu, a 16 minucie prowadzili już 10:4. Gospodarze wzięli się jednak do odrabiania strat, a do remisu 16:16 doprowadzili w 37. minucie. Potem prowadzenie kilka razy się zmieniało, w 48. minucie było 25:23 dla Vive II, trzy minuty później 27:25 dla SMS III. W zaciętej końcówce minimalnie skuteczniejsi byli podopieczni Aleksandra Litowskiego i Dominika Żyły.

AZS AGH II Kraków - HLB Tężnia Busko-Zdrój 30:23.
HLB Tężnia: Smagór, Tracz - Grzyb 1, Żarnowski 3, Mizdra, Krawczyk 1, Zawarczyński 1, Szustak 7 (2), Trutkowski 1, Wojciechowski, Maj 3, Kwieciński 2, Glita 4.

Pierwsza porażka drużyny z Buska w tym sezonie. Zadecydowała o niej słaba pierwsza połowa w wykonaniu gości. W 12 minucie AZS AGH prowadził 7:4, a od stanu 14:11 w 24 minucie miał serię pięciu goli bez odpowiedzi ze strony Tężni.

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - Orzeł Przeworsk 28:32 (15:16)
Politechnika: Łagoźny, Kotowski - Telka 2, Salwa 6, Więckowski 3, Pajączkowski, Jamioł 1, Ł. Kurek, Badoń 1, Nawara 2, Mazur 8 (5), P. Kurek, Grdeń 1, Wojciechowski 4 (2).

Kielczanie bardzo dobrze zaczęli mecz, w 9 minucie prowadzili 7:2. Jednak z biegiem meczu zaczęli popełniać coraz więcej prostych błędów, co Orzeł, mający w składzie między innymi byłego reprezentanta Polski, Michała Kubisztala, szybko wykorzystał. OD stanu 11:8 dla Politechniki w 20 minucie goście zdobyli sześć bramek z rzędu. W drugiej połowie gospodarze jeszcze kilka razy doprowadzali do remisów, ale od stanu 19:19 w 40 minucie mieli serię pięciu straconych goli, co zadecydowało o wygranej drużyny z Przeworska.

UKS SMS Wybicki Kielce - Grupa Azoty Unia II Tarnów 17:35 (7:18).
Wybicki: Duda, Stec - Bąk 6, Pawlikowski 2, Cichoń 1, Pieńkus 1, Dziedzic, Majcher 2, Wójcik, Konopacki 1, Chendoszko 1, Lenty, Krupa 3.

Zaczęło się od 0:6 w 10 minucie, w 19 gospodarze przegrywali już 4:12.

MKS Ustroń - MOSiR Bochnia 23:20 (13:6)

Jedynka Myślenice - Stal II Mielec 37:28 (18:13)

Pauzował SPR Górnik Zabrze.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: