Gra 2. liga piłkarzy ręcznych [20-21.11.2021]. Sprawdź WYNIKI

W weekend 20-21.11.2021 gra druga liga piłkarzy ręcznych. Sprawdź wyniki.

Tężnia Busko-Zdrój - SMS ZPRP III Kielce 28:29 (12:16)
Tężnia: Smagór, Tracz - Żarnowski 6, Mizdra 1, Krawczyk 3, Zawarczyński, Trutkowski, Wojciechowski, Maj 4, Kwieciński 2, Glita 12 (6).
SMS ZPRP III: Popielecki, Drożdż - Luksa 4, Wywrot 5 (2), Aksamit 2, Mielczarski 3, Cacak 2, Burzyński 2, Rodak 4 (1), Pepliński 3, Markowski 2, Fajfer 2.

Pierwsza połowa należała do młodego zespołu z Kielc, który od razu wyszedł na prowadzenie, w 14 minucie wygrywał 7:4. Tężnia tylko raz (17 minuta) zbliżyła się na różnicę jednego gola - 7:8, potem SMS znów odskoczyła (27 minuta 9:15).

W drugiej połowie zespół z Buska wziął się za odrabianie strat. W 38 minucie zbliżył się na różnicę jednego gola (17:18), a pięć minut później dociągnął do remisu 21:21. Potem jeszcze kilka razy na tablicy pokazywał się wynik remisowy, a cztery minuty przed końcem gospodarze, po trzech golach z rzędu, w tym dwóch Jakuba Krawczyka, pierwszy raz w tym spotkaniu wyszli na prowadzenie (27:26). Ale w końcówce skuteczniejsi byli goście. W ostatniej minucie gola na 28:29 zdobył z lewego skrzydła Kacper Aksamit, który dobił obroniony rzut swojego kolegi. Miejscowi mieli jeszcze 50 sekund, ale kielczanie umiejętnie się bronili.

MOSiR Bochnia - Vive II Kielce 32:33 (14:16)
Vive II: Salwa - Urban 3, Przybylski 2, Augustowski, Winiarski 4, Stępień, Barucha 8, O. Trela 1, Sęk, Osman, Rataj 6, Lubczyński 9 (4).

Dość wyrównane spotkanie. W pierwszej połowie początkowo wygrywali goście, potem gospodarze, a prowadzenie do przerwy kielczanie zapewnili sobie zdobywając trzy ostatnie bramki w tej części gry. Po przerwie rezerwy mistrzów Polski odskoczyły na 20:16 (36 minuta), ale później bochnianie kilka razy doprowadzali do remisu. I znów zadecydowała dobra końcówka naszego zespołu - w 55 minucie zespół z Kielc wygrywał 33:27 i już nie dał sobie odebrać kompletu punktów.

AZS AGH II Kraków - AZS Politechnika Św. Kielce 38:24 (20:12).
Politechnika: Kuczkowski, Kotowski - Telka 5, Więckowski 9, Pajączkowski, Jamioł, Rogowski, Kowalczyk 1, Badoń 2, Nawara, Mazur 4 A(3), P. Kurek, Wojciechowski 3.