Grała 2. liga piłkarzy ręcznych [23-24.10.2021]. Sprawdź wyniki

HLB Tężnia Busko-Zdrój pokonała AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce. Michał Kolera
W weekend 23-24.10.2021 grała 2. liga piłkarzy ręcznych. Sprawdź wyniki.

Stal II Mielec - Vive II Kielce 23:33 (13:16)
Vive II: Błasiński, Salwa, Biela - Urban, Przybylski 4, J. Pinda 2, Winiarski 2, Stępień 3, Barucha 4, Sęk, Osman 1, Domagała 3, Yusuf 10 (2), Włodarski, Rataj 1, Lubczyński 3.

Kielczanie znów zagrali wzmocnieni Damianem Domagałą i Farukiem Yusufem z pierwszego zespołu. Ten pierwszy czwarty raz z rzędu, a piąty w ogóle uzyskał dwucyfrowy dorobek bramkowy. Pierwsza połowa przez ponad 20 minut była wyrównana, jeszcze w 24 minucie był remis 12:12. Od tego jednak momentu rezerwy mistrzów Polski zdobyły cztery bramki z rzędu, w 38 minucie wygrywały już 20:14 i do końca spotkania systematycznie powiększały przewagę.

Orzeł Przeworsk - UKS SMS Wybicki Kielce 38:19 (21:5)
Wybicki: Kasperek, Wotliński - Bąk 10 (3), Cichoń, Dziedzic 2, Adaś 5, Wójcik 2, Iwan, Krupa.

Kielczanie pojechali do Przeworska w zaledwie dziewięcioosobowym składzie i nie mieli szans nawet, żeby nawiązać walkę z jednym z faworytów rozgrywek.

HLB Tężnia Busko-Zdrój - AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce 32:24 (16:12)
HLB Tężnia: Smagór - Grzyb 1, Żarnowski 4, Mizdra 7, Krawczyk 1, Szustak 1, Trutkowski 3, O. Wojciechowski, Maj 3, Kwieciński 8, Glita 4 (2).
Politechnika: Łagoźny, Kotowski - Telka 1, Godzisz, Więckowski 7, Pajączkowski, Jamioł, Ł. Kurek, Badoń, Nawara 6, Mazur 3 (1), P. Kurek 2, K. Wojciechowski 5 (1).
Gospodarze bardzo dobrze rozpoczęli mecz i po dziewięciu minutach prowadzili 5:0. Potem goście się rozgrzali i zaczęli odrabiać straty - w 18 minucie Tężnia wygrywała tylko 9:8. To była jednak tylko chwila, bo potem znów nastąpił słabszy okres gry Politechniki i w 26 minucie ekipa trenera Tomasza Rosińskiego prowadziła 15:9. W drugiej połowie prowadzenie drużyny z Buska cały czas utrzymywało się na bezpiecznym poziomie.

Gorsza wiadomość dla zespołu Tężni jest taka, że została ona ukarana walkowerem 0:10 za wygrany na boisku mecz pierwszej kolejki z SPR Górnikiem Zabrze. Powodem jest udział w grze w buskim zespole zawodnika niewpisanego do protokołu.

SPR Górnik Zabrze - SMS ZPRP III Kielce - przełożony

Grupa Azoty Unia II Tarnów - Jedynka Myślenice 31:19 (17:8)

MOSiR Bochnia - AZS AGH II Kraków 28:33 (11:15)

Pauzował MKS Ustroń.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: