Gra 2. liga piłkarzy ręcznych [30-31.10.2021]. Sprawdź wyniki

Archiwum
W weekend 30-31.10.2021 gra 2. liga piłkarzy ręcznych.

AZS Politechnika Św. Kielce - MOSiR Bochnia 39:37 po karnych (35:35, 18:21)
Politechnika: Kuczkowski, Kotowski - Telka 1, Więckowski 5 (1), Pajączkowski 5, Jamioł 1, Kowalczyk, Badoń 1, Nawara 7, Mazur 5, Grdeń 1, P. Kurek 6, Wojciechowski 3 (1).

To, że kielczanie doprowadzili w tym meczu do rzutów karnych i zdobyli dwa punkty można rozpatrywać w kategoriach małego cudu. Początek spotkania należał do Politechniki, która w 11 minucie prowadziła 8:5. Gospodarze źle zagrali jednak w końcówce pierwszej połowy, od remisu 17:17 stracili cztery bramki z rzędu.

Niedobrze w wykonaniu naszych szczypiornistów wyglądał także początek drugiej połowy. W 35 minucie przegrywali oni 18:25, trzy minuty później 20:28, a kwadrans przed zakończeniem czasu gry 25:32. Ale w ostatniej fazie spotkania zespół z Kielc zaczął grać zdecydowanie lepiej i odrabiał straty. Goście, grający w tylko 11-osobowym zestawieniu, szybko opadali z sił i robili błędy. W 48 minucie było 28:32, a jeszcze w 56 - 32:35. Jednak już do ostatniej syreny Politechnika nie dała sobie rzucić bramki, ale gole dla niej zdobyte przez Jakuba Pajączkowskiego i Patryka Kurka (dwa) doprowadziły do remisu i serii rzutów karnych.

UKS SMS Wybicki Kielce - HLB Tężnia Busko-Zdrój 20:30 (7:16)
Wybicki: Duda, Kasperek - Bąk 10 (5), Pawlikowski 2, Cichoń 1, Marszałek, Dziedzic 2, Adaś 2, Majcher, Wójcik 3, Chendoszko, Krupa.

Tężnia: Smagór, Tracz - Grzyb 3 (1), Żarnowski 4, Mizdra 3, Krawczyk 6, Trutkowski 4, Syczuk 3, Wojciechowski, Maj 2, Kwieciński 4, Glita 1.

W drugiej lidze zadebiutował 15-letni rozgrywający Tężni, Marcel Syczuk, zdobywając trzy bramki (dwie z karnych). Przewaga gości w tym meczu była bardzo wyraźna, w 11 minucie prowadzili oni 6:1, w 15 - 10:2. W drugiej połowie buska drużyna kontrolowała wynik, więcej minut na boisku mogli spędzić rezerwowi.

Vive II Kielce - Grupa Azoty Unia II Tarnów 30:29 (14:16)
Vive II
: Salwa, Biela, P. Trela - Urban, Przybylski 5, Augustowski, Winiarski 1, Barucha 6 (1), O. Trela 2, Góral 2, Sęk, Osman 4, Rataj 2, Lubczyński 8 (1).

Gospodarze wystąpili tym razem bez wzmocnień z pierwszego zespołu, czyli Faruka Yusufa i Damiana Domagały. Mecz był zacięty i nerwowy. Początek był wyrównany, w końcówce pierwszej połowy goście popełnili mniej błędów i wyszli na prowadzenie. W drugiej połowie to oni częściej prowadzili, kielczanie długo doprowadzali jedynie do remisów.

Sytuacja zaczęła się zmieniać w ostatnim kwadransie spotkania. Od stanu 22:23 w 46 minucie rezerwy mistrzów Polski zdobyły cztery bramki z rzędu. Tarnowianie zdołali jeszcze raz doprowadzić do remisu (54 min. 26:26), ale końcówka tym razem należała do naszego zespołu. Gdy w ostatniej minucie Krzysztof Barucha trafił na 30:28, było wiadomo, że punkty zostaną w Kielcach.

SMS ZPRP III Kielce - Stal II Mielec 30:23 (13:12)
SMS ZPRP III: Popielecki, Drożdż, Sowiak - Korus, Luksa 1, Wywrot 6, Aksamit 2, Mielczarski 2 (1), Cacak 2, Bujok, Olczyk 1, Rodak 4, Pepliński 3, Markowski 6, Pilz 1, Cichoń 2.

MKS Ustroń - SPR Górnik Zabrze 22:26 (9:14)

Jedynka Myślenice - Orzeł Przeworsk 20:33 (9:17)

Pauzował AZS AGH II Kraków.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: