Gra 2. liga piłkarzy ręcznych [8-9.10.2022]. Zobacz wyniki

W weekend 8-9.10. 2022 gra 2. liga piłkarzy ręcznych. Zobacz wyniki.
W weekend 8-9.10. 2022 gra 2. liga piłkarzy ręcznych. Zobacz wyniki. Archiwum

Vive II Kielce - Hutnik Kraków 40:25 (22:14)
Vive II: Biela, Błasiński - J. Pinda 6, Augutowski 1, Michalczyk 1, Winiarski 1, Urban 2, Barucha 4, O. Trela 4, Sęk 10 (4), Osman 3, Włodarski, Pakaszewski 3, Rataj 5, Dąbrowski.

Tężnia Busko-Zdrój - SMS ZPRP III Kielce 29:33 (13:15)
Tężnia: Jastrząb, Smagór - Grzyb 3, Zawarczyński 4, Szustak 1, Trutkowski, Kwieciński 4, Maj, Glita 10 (2), Wojciechowski, Mazur 2, Czaja 1, D. Kubisztal 4.
SMS ZPRP III: Kosmal, Kaleta - Chłopek, Dorsz 4 (2), Wiśniewski 1, Kula, Tobera, Stawowy 2, Faliszewski, Flak 5, Sondej 3, Marzec 8, Wojsa 10.
Spora niespodzianka. Kielczanie nieznacznie wygrywali niemal cały czas, ale gospodarze od czasu do czasu odrabiali straty i wychodzili na prowadzenie. Ostatni raz w 48 minucie - 24:23. Końcówka należała do SMS, która od stanu 27:29 w 58 minucie zdobyła dwie bramki z rzędu (obie zdobył Oliwier Wojsa), co rozstrzygnęło spotkanie.

UKS SMS Wybicki Kielce - MKS Ustroń 35:27 (19:13)
Wybicki: Wotliński, Stec - Bąk 1, Walaszczyk 8 (2), Pawlikowski, Ciszek, Dziedzic 1, Bernacki 2, Chodur 8, Wieliczko 2 (1), Walaszczyk 3, Wacek, Ciołak 10.