Gra 2. liga piłkarzy ręcznych. Sprawdź wyniki [29-30.01.2022]

Archiwum
W weekend 29-30.01.2022 jest rozgrywana 17. kolejka śląskiej grupy 2 ligi w piłce ręcznej mężczyzn. Sprawdź wyniki.

Vive II Kielce - SPR Górnik Zabrze 36:23 (18:9)
Vive II: Błasiński, Biela - Urban, Domagała 4, Przybylski 2, Surgiel 3, J. Pinda 5, Winiarski 5, Stępień, Yusuf 5 (1), Walczyński, Barucha 4 (1), Lubczyński 4, Osman 3, Rataj 1.

Wzmocnione trzema zawodnikami z pierwszego zespołu (Damian Domagała, Cezary Surgiel, Faruk Yusuf) rezerwy Vive nie dały szans drużynie z Zabrza. W 18 minucie prowadziły 10:5, a potem ciągle budowały przewagę - w 26 minucie było 15:7, w 35 - 21:11, a w 45 - 30:16.

Jedynka Myślenice - SMS ZPRP III Kielce 21:33 (10:17)
SMS III: Popielecki, Drożdż, Sowiak - Korus 3, Wywrot, Aksamit 9 (3), Mielczarski 5, Cacak, Olczyk 1, Rodak 1 (1), Pepliński 2, Markowski 4, Pilz 1, Fajfer 4, Cichoń 3.

Od stanu 6:4 w 11 minucie goście zdobyli pięć bramek z rzędu i prowadzenia nie oddali już do końca spotkania. Ostatnie osiem minut meczu SMS wygrała 6:1.

MKS Ustroń - Tężnia Busko-Zdrój 17:24 (10:13)
Tężnia: Smagór, Tracz - Żarnowski 8, Mizdra, Zawarczyński 1, Szustak 4 (1), Trutkowski, Wojciechowski, Maj, Kwieciński 3, Glita 8 (4), D. Kubisztal.

Dość pewna wygrana drużyny z Buska, która w 23 minucie objęła prowadzenie 9:6 i praktycznie do końca spotkania je kontrolowała. Zespół z Ustronia tylko raz, w 44 minucie, zbliżył się na różnicę dwóch trafień (15:17), ale Tężnia odpowiedziała czterema golami z rzędu.

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - Grupa Azoty Unia II Tarnów 24:30.

UKS SMS Wybicki Kielce - Stal II Mielec przełożony.

AZS AGH II Kraków - Orzeł Przeworsk - niedziela, godz. 13.