Grała grupa 1 piłkarskiej klasy A - weekend 15-16 sierpnia [SPRAWDŹ WYNIKI I TABELE]

dor
W weekend 15-16 sierpnia odbyły się mecze w grupie 1 świętokrzyskiej, piłkarskiej klasy A. Sprawdź wyniki i tabelę.

MSS-Klonówka Masłów - Radiator$ Stąporków 2:3 (1:0), Adrian Bandura 12, Bohdan Halik 84 - Kamil Kowalczyk 56, 62, 64.

Bohaterem meczu był Kamil Kowalczyk z zespołu ze Stąporkowa, który zaliczył hat-trick w drugiej połowie i zapewnił zwycięstwo swojej drużynie.

Gród Ćmińsk - Lechia Strawczyn 6:1 (3:0), Mateusz Wieczorek 3 , 75, Krzysztof Stańczyk 20, Karol Pańczyk 30, Patryk Pietronik, Kamil Frączyk 88 - Mateusz Majka 53.

Gród: Boroń (68. Woźniak) - Musiał, Nadolnik (53. Brzdąk), Stańczyk (53. Słoń), Wieczorek, Zagdan, K. Frączyk, Pańczyk, Samiec, T. Frączyk, Pietronik (77. Ślusarczyk).

- Bardzo dobrze weszliśmy mecz, szybko strzeliliśmy trzy bramki, co ustawiło mecz. Lechia nie grała źle, ale byliśmy bardzo skuteczni - powiedział trener Grodu, Paweł Wijas.

- To był najsłabszy nasz mecz w tym sezonie, nie poznawałem swojego zespołu - skomentował trener Lechii, Mirosław Gałęziowski.

Wygraną zawodnicy Grodu zadedykowali koledze z zespołu, Arturowi Kulińskiemu, który zmienił stan cywilny.

Polonia Białogon Kielce - Skała Tumlin 3:0 (1:0), Jakub Kosiński 18, Grzegorz Grzegorski 60, Michał Pedrycz 90.

Polanie Pierzchnica - Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn 1:2 (0:2), Albin Jaworski, Marcin Snoch dla Sokoła.

Granat Borki - Victoria Mniów 0:1 (0:1), Wiktor Szcześniak 15.

Mecz był wyrównany, z lekką przewagą gospodarzy, ale gola zdobyli goście.

Astra Piekoszów - Tęcza Gowarczów 1:0 (1:0). Kamil Mech 42 z karnego.

Duża przewaga Astry, szczególnie w pierwszej połowie. Gospodarze grali jednak nieskutecznie, w 53 minucie nie wykorzystali rzutu karnego. Na szczęście dla nich w 42 minucie grający trener Astry, Kamil Mech, karnego nie zmarnował.

Samson Samsonów - KS Smyków 6:3 (2:2)., Karol Piwowarczyk 4, 63, Damian Piwowarczyk 16, Mariusz Piwowarczyk 52, Jakub Wójcik 73, Maciej Konopka 74 - Adrian Grabarczyk 35 z karnego, Mateusz Górecki 40, Damian Zbróg 77.

14. KS Smyków 3 0 4-12

1. miejsce - awans do klasy okręgowej. 13-14. - spadek do klasy B.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: