W weekend gra grupa 1 świętokrzyskiej, piłkarskiej klasy A. Sprawdź wyniki.

Gród Ćmińsk - Politechnika Świętokrzyska Kielce 2:1 (0:0)
Tomasz Frączyk 47, Wojciech Żołowicz 59 - Gol samobójczy 82.

Lechia Strawczyn - ŁKS Łopuszno 3:0 (3:0)
Rafał Kurczyński 5, Karol Sikora 29, gol samobójczy 34.

Lechia: Piwko - Hanzel (75. Jas), Karol Majka, Sikora (71. Bębak), Kasprzyk (78. Śliwa) - Kurczyński (60. Mateusz Kozieł), Mateusz Majka, Ernestowicz, Zapała - Przemysław Kozieł, Raczyński.

Orlęta Kielce - Granat Borki 6:0 (2:0)
Bramki:
Tomasz Szczepański 32, 43, Daniel Gładysz 50, Łukasz Dziewięcki 56, Marcin Czerwiński 78, Tomasz Kołodziejczyk 89.

Orlęta: Cieśliński - Wilczyński, Palka (65. Stochnal) Nawara, Trojan - Gołąbek (70. Czerwiński), Góral (70. Kołodziejczyk), Szczepański (70. Bartczak), Łukawski (46. Pater) - Gładysz, Dziewięcki.

- W pierwszej rundzie przegraliśmy z Granatem wysoko, aż 0:5, a teraz odrobiliśmy tę stratę. Byliśmy zdecydowanie lepsi - powiedział nam po meczu Tomasz Kołodziejczyk, grający trener Orląt.

Polanie Pierzchnica - MSS-Klonówka Masłów 1:0 - mecz przerwany po pierwszej połowie z powodu ulewy.
Bramka:
Michał Staszewski 43.

- W przerwie przeszła przez boisko ulewa i sędzia uznał, że dalsze kontynuowanie gry na takiej murawie nie ma sensu. Mecz zostanie dokończony - powiedział Mariusz Trela, trener Polan.

Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn - Top-Spin Promnik 5:1 (2:0)
Bramki:
Łukasz Poddębniak 27, Marcin Snoch 35, 75, Sebastian Wijas 80, 85.

Sokół: Magnes - Jakub Szymkiewicz (53. Daniel Szymkiewicz), Wijas, Poddębniak (57. Dłużniewski), Sinkiewicz - Dudek, Domagała, Szymański, Górski (70. Porzucek) - Wijas, Snoch.

- Mecz bez niespodzianek. Kontrolowaliśmy przebieg spotkania i wynik odzwierciedla to, co działo się na boisku - powiedział nam po meczu trener Sokoła, Mateusz Filipiak.

Samson Samsonów - Wicher Miedziana Góra 0:0 - mecz przerwany po pierwszej połowie z powodu ulewy.

Polonia Białogon Kielce - Tęcza Gowarczów - mecz odwołany z powodu ulewy.

POZNAJ KIELECKIE WAGS – PIĘKNE ŻONY I PARTNERKI PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

MARIUSZ JURASIK I GRZEGORZ TKACZYK POBIEGLI WŚRÓD GWIAZD [ZDJĘCIA]

ZOBACZ PIĘKNE KIBICKI NA MECZACH PIŁKI RĘCZNEJ [ZDJĘCIA]

TEN MECZ WYCISNĄŁ ŁZY. GWIAZDY PIŁKI RĘCZNEJ ZAGRAŁY DLA 4-LETNIEGO SEBASTIANA Z BUSKA