Gra grupa 2 piłkarskiej klasy A - weekend 15-16 sierpnia [SPRAWDŹ WYNIKI I TABELE]

dor
W weekend 15-16 sierpnia odbędą się mecze w grupie 2 świętokrzyskiej, piłkarskiej klasy A. Sprawdź wyniki i tabelę.

Start Słupia Jędrzejowska - Unia Małogoszcz 3:1 (0:1), Adrian Koprowski 67, 81, Marcin Borek 84 - Łukasz Stępień 7.

Start: Capiga - Widawski, Misiak (83. Tomczyk), S. Koprowski (65. Opałka), Molus (80. Brzeziński) - Borek, Malec (66 Brzeziński), Brzóska, Zasada (59. Sikora) - A. Koprowski.

Gospodarze do przerwy przegrywali 0:1, ale w drugiej połowie odwrócili losy spotkania. Zdobyli trzy bramki i wygrali 3:1.

GKS Imielno - LKS Bolmin 4:1 (1:0), Jakub Mitręga 27, Karol Błaszczyk 63, Mateusz Sygut 83, Kamil Woliński 90+4 z karnego - Mariusz Paluch 60.

Nidzica Dobiesławice - Dąb Nagłowice 2:3 (0:3). Szymon Wasik 2, Łukasz Niemstak 17, 32 dla Dębu.

Zryw Skroniów - Wierna II Małogoszcz 6:0 (2:0), Michał Kowalski 18, Grzegorz Toboła 40, Kamil Banaszek 60, Miłosz Nazimek 65, Sebastian Rusek 75, Paweł Niedziela 80 z karnego.

- Na początku meczu młodzież z Małogoszcza postawiła trudne warunki, ale w miarę upływu czasu graliśmy coraz lepiej i skuteczniej - powiedział nam trener Zrywu, Zdzisław Maj.

Nida Oksa - Zieleń Żelisławice 4:0 (2:0), Andrzej Kusaj 8, 85, Marcin Motyczyński 30, Marcin Ścisłowski 75.

- Już w 15 minucie zawodnik z Żelisławic dostał czerwoną kartkę, co ułatwiło nam sprawę. Wygraliśmy dość spokojnie - skomentował trener gospodarzy, Karol Lichosik.

Nida Sobków - Gród Wiślica 0:2 (0:1), Szymon Mącznik 32, Kamil Lozia 63.

13. Wierna II Małogoszcz 3 0 1-13

1. miejsce - awans do klasy okręgowej. 12-13. - spadek do klasy B.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

3/td]

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: