Gra grupa 3 piłkarskiej klasy A - weekend 15-16 sierpnia [SPRAWDŹ WYNIKI I TABELE]

dor
W weekend 15-16 sierpnia odbędą się mecze w grupie 3 świętokrzyskiej, piłkarskiej klasy A. Sprawdź wyniki i tabelę.

Baszta Rytwiany - Arka Pawłów 2:4, Arkadiusz Zięba 2, Sebastian Kostrzewa, Krystian Bado dla Arki.

Arka: D. Kalista - Krystian Orczyk (70. Dziekan), Kostrzewa, Koprowski - Wojteczek, Pożoga (75. Dziekan) - Wiącek, Zięba (85. Kamil Orczyk), Bado (70. Gulba), Zapała (60. Kupisz) - Kończak, Kalista.

Huragan Wilczyce - GKS Obrazów 1:1 (1:1), Pawel Hammer 33 - Przemysław Pruś 40.

Łazy Starachowice - Piast Osiek 1:8 (0:6), Robert Misiak pięć, Jakub Jazgara dwie, Radosław Donchur.

- Nareszcie się odblokowaliśmy. Już od 18 minuty rywale grali w "10" po czerwonej kartce. Dwie minuty później zdobyliśmy gola na 1:0 i od tego momentu dominowaliśmy już zdecydowanie - mówił trener Piasta, Tomasz Kiciński.

UKS Baćkowice - Koprzywianka Koprzywnica 3:3 (1:0), Jan Kuchniak 10, Damian Kozłowski 58, Patryk Papaj 64 - Paweł Kruczek 50, Jan Ozdoba 80 z karnego, 88.

- Prowadziliśmy 3:1 i w końcówce straciliśmy dwa gole, z karnego i z wolnego - mówił trener UKS Baćkowice, Grzegorz Chruściel.

- Boisko było bardzo nierówne, dlatego w meczu było sporo przypadku, ale i dużo sytuacji. Gratuluję mojej drużynie, że wywalczyła remis, mimo że przegrywała dwoma golami - mówił trener Koprzywianki, Wojciech Gawroński.

LZS Samborzec - Nidzianka Bieliny 2:1 (1:0), samobójcza 35, Przemysław Kopeć 60 - Seweryn Sala 85.

11. Koprzywianka Koprzywnica 2 1 5-10

1. miejsce - awans do klasy okręgowej. 11. - spadek do klasy B.

WAKACJE PIŁKARZY RĘCZNYCH PGE KIELCE: PIĘKNE KOBIETY, NARTY WODNE, KONIE, MAJORKA, ISLANDIA… [zdjęcia]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

[/td4

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

KARACIĆ BIERZE NUMER PO JANCU. ZOBACZ, Z JAKIMI NUMERAMI W NOWYM SEZONIE BĘDĄ GRALI ZAWODNICY PGE KIELCE

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: