Gra grupa 3 świętokrzyskiej piłkarskiej klasy A [WYNIKI]

(DOR)
W weekend odbędą się mecze grupy 3 piłkarskiej klasy A. Sprawdź wyniki.

Wisła II Sandomierz - Strażak Bidziny 0:1 (0:1)
Bramka: Piotr Kubacki 32.

-Jestem bardzo zadowolony ze zwycięstwa. Gramy bardzo młodym składem, zbieramy cenne doświadczenie - powiedział Damian Jędrzejewski, trener Strażaka.

Arka Pawłów - Zryw Zbigniewice 4:1 (2:1)
Bramki: Jakub Linek 15, Krystian Bado 38 z karnego, Karol Cioroch 56, 70 - Michał Suma 25.

Arka: Walkiewicz - Koprowski, Orczyk, Łebek, Kosiarski - Bado (75. Piórkowski), Rachtan, Linek, Styczyński - P. Cioroch (80. Maciąg), K. Cioroch.
-Mecz był w miarę wyrównany, jedna i druga drużyna mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. My byliśmy bardziej skuteczni - powiedział Kamil Koprowski, trener Arki.

Agricola Łoniów - UKS Baćkowice 4:1 (3:0)
Bramki: samobójcza 3, Paweł Kruczek 23, Paweł Kaczmarczyk 32, Piotr Dobrowolski 60 - Dawid Czaja 80.
Agricola: Kamil Antonik - Kiliański (41. Kołącz), Adamczyk, Walas, Dzieciuch - Kruczek (62. Bryła), Gawroński (62. Pruś), Adamczak, Konrad Antonik, Kaczmarczyk (83. Paprocki) - Dobrowolski (88. Siudak).

Ester Wojciechowice - GKS Górno 0:5 (0:0)
Bramki: Szymon Haba 62, 77, 85 z karnego, Robert Radek 71, Adam Matuszewski 81.
GKS: Szczurek - Piłat, Kaleta (58. A. Wypych), Przemysław Kowalik (70. Matuszewski), Iwan - Kobus (75. E. Zieliński), Krawczyk, Grudzień (46. Patryk Kowalik), Poniewierski (46. Jaworski) - Haba, Radek.

Spartakus II Daleszyce - Piast Osiek 3:2 (1:1)
Bramki: Damian Gil 27, Antoni Zdeb 65, 77 - Jakub Jazgara 17, Bartłomiej Ryński 52 z karnego.
Spartakus: Kraiński (H. Wołowiec) - Sitarz, Frąk (55. Łosak), Kobryń, Urbański - Boksiński (75. Kosmala), Zdeb, Banasik (88. Pacierz), Rosół, Godek (75. Kosakiewicz) - Gil.
-Piast to dobry zespół. Prowadził 1:0. Musieliśmy gonić wynik. Cieszy wygrana. Mieliśmy jeszcze jedną bardzo dobra okazję do zdobycia bramki, ale Damian Gil nie wykorzystał rzutu karnego. Bramkarz Piasta obronił jego strzał - powiedział Marek Bęben, trener Spartakusa II Daleszyce.

Baszta Rytwiany - Zorza Tempo Pacanów 2:2 (2:0)
Bramki: Wojciech Pentek 28 z karnego, 35 - Tomasz Kopacki 52 z karnego, Dawid Augustyn 79.
-To był dla nas bardzo trudny mecz. W 27 minucie czerwoną kartkę dostał Maciej Kopacki. W 32 minucie źle poczuł się jego brat Jakub Kopacki. Musiał zejść z boiska, został przewieziony do szpitala. Przegrywaliśmy po pierwszej połowie 0:2. Przeprowadzone zmiany i dużą determinacja spowodowały, że wyciągnęliśmy remis. W tych okolicznościach to cenny wynik - powiedział Lech Malczewski, trener Zorzy Tempo.