Gra grupa 3 świętokrzyskiej piłkarskiej klasy B [WYNIKI]

    Gra grupa 3 świętokrzyskiej piłkarskiej klasy B [WYNIKI]

    Echo Dnia Świętokrzyskie

    Aktualizacja:

    Echo Dnia Świętokrzyskie

    Gra grupa 3 świętokrzyskiej piłkarskiej klasy B [WYNIKI]
    W weekend odbędą się mecze grupy 3 piłkarskiej klasy B. Sprawdź wyniki.
    Gra grupa 3 świętokrzyskiej piłkarskiej klasy B [WYNIKI]
    Koprzywianka Koprzywnica - Łazy Starachowice 8:3 (6:0)
    Mariusz Słomka, Kacper Widz po dwie, Jakub Wiśniewski, Rafał Zwolski, Kamil Pawlik, Maciej Karwacki po jednej - Kamil Strychalski dwie, Mateusz Ostatek.

    UKS Iwaniska - Cukrownik Włostów 0:3 (0:3)
    Michał Pawlik 18, Michał Kaczmarczyk 21, Paweł Durak 37.

    GTS Raków - GKS Obrazów 1:6 (0:3)
    Wojciech Wrześniak 48 - Mateusz Jackowski 22, 70, Paweł Meszek 32, Przemysław Pruś 37, Karol Lasek 63, Michał Nowiński 66.

    Stal II Kunów - Zorza Czajków 2:3 (0:1)
    Piotr Sekuła 51, Michał Zawicki 65 - Sławomir Lesiak 32, Michał Obarzanek 61, Mateusz Mazgaj 87.

    Huragan Wilczyce - GKS Świniary 3:1 (3:1)
    Paweł Hammer 18, Jakub Wochniak 33, Kamil Wochniak 45 - Michał Bałata 27.

    Marol Jacentów - KS Tarłów 5:1 (5:1)
    Przemysław Sokołowski trzy, Mateusz Koterbski dwie - Grzegorz Dwojak.

    Obserwuj Sport Echo Dnia na Twitterze


    POLECAMY RÓWNIEŻ:


    Nowa Korona Kielce - wszyscy piłkarze bez tajemnic!





    Oto nowe PGE VIVE Kielce. Zobacz skład na sezon 2018/2019






    Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich




    Znana sportowa para z Kielc na bajecznych wakacjach






    Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze (2)

    Dodaj komentarz
    Wszystkie komentarze (2) forum.echodnia.eu

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Klasa B, grupa 3. Tabela

    1. GKS Obrazów 11 31 34-12
    2. Marol Jacentów 11 22 23-15
    3. Koprzywianka 11 20 30-21
    4. Huragan Wilczyce 11 19 29-19
    5. GTS Raków 11 16 19-21
    6. Cukrownik Włostów 11 16 33-12
    7. Łazy Starachowice 11 15 20-33
    8. GKS Świniary 11 12 16-27
    9. Stal II Kunów 11 11 19-23
    10. UKS Iwaniska 11 9 20-34
    11. KS Tarłów 11 8 26-37
    12. Zorza Czajków 11 8 13-28
    1-2. miejsce - awans do klasy A.

    Galerie piłkarskie

    Najczęściej czytane

    Polecamy

    Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki!

    Miss Studniówki 2019| Zobacz kandydatki!

    Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów!

    Mister Studniówki 2019| Zobacz kandydatów!

    Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

    Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.