Gra grupa czwarta trzeciej ligi. 28-04-2021. Zobacz wyniki i tabelę

dor, pk, dw
Damian Wiśniewski
W środę 28 kwietnia 2021 roku gra grupa czwarta piłkarskiej trzeciej ligi. Zobacz wyniki i tabelę.

Zestaw par i wyniki 32. kolejki:

Cracovia II - Siarka Tarnobrzeg 0:0
Żółte kartki: Stachera - Sulkowski, Szołtys, Tabor.
Cracovia II: Wilk - Zaucha, Pieńczak, Bracik, Stachera - Supryn, Ożóg (66. Vinicius), Budziński, Myszor (67. Vestenicky), Wiśniewski (89. Malisz) - Strózik.
Siarka: Kowal - Kowalik, Duda, Józefiak (68. D'Apollonio), Sulkowski - Bieniarz, Skrzypek (60. Szołtys), Rogala, Janeczko - Tabor - Bałdyga (80. Gajewski).
Sędziował: Gerard Gawron (Mielec).

RELACJA Z MECZU TUTAJ.

Wisła Sandomierz - Orlęta Radzyń Podlaski 2:1 (0:1), Marcin Tyl 69, Mateusz Stańczyk 84 - Michał Kobiałka 28.
Wisła: Pietrasik (46. Jurewicz) – Pieniążek (85. Wiśniewski), Kajpust, Sudy, Siedlecki (63. Antochów) - Stańczyk, Taranek, Tyl, Chmielowiec (46. Serek), Zawiślak - Klockowski (57. Kopczak).
Sędziował: Sebastian Wiśniowski (Ryglice).

Sandomierzanie wrócili w tym meczu z dalekiej podróży. Pierwsza połowa przebiegała z wyraźną przewagą gości, którzy stworzyli sobie kilka okazji do zdobycia goli. Wykorzystali jedną, w 28 minucie, po dobrze rozegranym rzucie wolnym. Wisła mogła wyrównać w 40 minucie, ale strzał Marcina Tyla z rzutu karnego obronił Marcin Rojek.

Bramkarz Orląt nie popisał się w 69 minucie, gdy popełnił błąd i dał okazję do zrehabilitowania się Tylowi, który był zdobywcą wyrównującej bramki. W 84 minucie Rojek został pokonany po raz drugi, a strzelcem gola, który dał gospodarzom dość szczęśliwe zwycięstwo, był Mateusz Stańczyk.

Podhale Nowy Targ - ŁKS Probudex Łagów 2:1 (1:0), Maksymilian Tkocz 18, Rafał Surmiak - Amarildo 90+1.
ŁKS Probudex: Michalski - Styczyński (78. Baran nie klas.), Rogala, Krzeszowski, Borowiak - Kolasa (78. Rogoziński), Biesiada (62. Szymański), Mydlarz, Szałas (75. Kapsa) - Imiela, Amarildo.

Goście nie musieli przegrać. Drużyna z Nowego Targu stworzyła dwie okazje i obie wykorzystała, a grający z kontry ŁKS miał więcej sytuacji, ale ich nie wykorzystał.

Korona II Kielce - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:3 (0:2)

Lewart Lubartów - Stal Stalowa Wola 1:2 (1:0)
Bramki:
Konrad Nowak 29 - Tomasz Płonka 74, Piotr Mroziński 90+1.
Żółte kartki: Waszkiewicz, Sobotka, Drobot
Stal: Wietecha - Waszkiewicz, Khorolskyi, Hudzik, Sobotka - Drobot, Mistrzyk (80. Zięba), Witkoruk (70. Płonka), Jopek, Mroziński - Grabarz (80. Stępniowski).

RELACJA I ZDJĘCIA Z MECZU TUTAJ.

Hetman Zamość - Podlasie Biała Podlaska 1:4 (1:2), Chyrchała 23 - Golba 30, Zabielski 33, Wojczuk 60, Chmielewski 90 z karnego,

Jutrzenka Giebułtów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2:2 (1:2), Zawadzki 1, Majcherczyk 41 - Wrona 40, Matofij 90+2.

Stal Kraśnik - Wisła Puławy 1:1 (0:1), Jakub Mażysz 74 - Adrian Paluchowski 10

KS Wiązownica - Sokół Sieniawa 0:2 (0:1)

Chełmianka Chełm - Avia Świdnik 3:2 (3:1), Grzegorz Bonin 2, Krystian Wójcik 11, Dawid Brzozowski 41 - Wojciech Białek 45, Piotr Darmochwał 79.

1. Wisła Puławy 29 71 77-22
2. Sokół Sieniawa 31 61 52-26
3. Podhale Nowy Targ 30 55 45-32
4. Stal Stalowa Wola 30 54 53-31
5. Chełmianka Chełm 30 50 49-38
6. Wisłoka Dębica 29 48 48-29
7. Siarka Tarnobrzeg 30 47 47-37
8. ŁKS Probudex Łagów 31 47 46-43