Gra piłkarska 3. liga. 29-30.10.2022. Sprawdź wyniki i tabelę

Gra piłkarska 3. liga. 29-30.10.2022. Sprawdź wyniki i tabelę.
Gra piłkarska 3. liga. 29-30.10.2022. Sprawdź wyniki i tabelę. Archiwum

Cracovia II Kraków - KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2:0 (1:0)
Bramki: Sebastian Strózik 10 z karnego, Jakub Gut 61.
Cracovia II: Madejski – Bociek, Pieńczak, Zaucha – Thiago (80 Nowicki), Budziński, Ożóg (69 Kanach), Wiśniewski – Kapek (80 Mrozik), Gut (69 Ogorzały) - Strózik (86 Mróz).
KSZO 1929: Burek – Cukrowski (76 Pawlik), Sylwestrzak, Matheus, Brągiel (86 Persona) – Burzyński (46 Majdanewycz), Tymoszenko, Nawrot, Dziubiński (46 Bełczowski), Lipka (63 Zdyb) – Czernij.
Sędziował: Rafał Szydełko (Rzeszów).
Żółte kartki: Bociek, Strózik – Nawrot, Majdanewycz.
Widzów: 100.

W 9 minucie w polu karnym sfaulowany został Kapek i sędzia bez wahania wskazał na 11 metr. Pewnym wykonawcą rzutu karnego okazał się Sebastian Strózik, który kompletnie zmylił bramkarza KSZO Jakuba Burka. W 61 minucie Strózik wypatrzył Jakuba Guta, a ten mierzonym strzałem po ziemi z pola karnego ulokował piłkę w siatce, ustalając tym samym wynik spotkania.

Chełmianka Chełm - Czarni Połaniec 2:0 (2:0)
Bramki: Jakub Knap 11, Krystian Wójcik 14.
Czarni: Wieczerzak – Bakowski (77. Śledź), Woś, Załucki, Bażant - Nytko (77. Gębalski), Wątróbski (90. Danielski), Bawor, Stańczyk (33. Smoleń) - Łąk, Galara.
Żółte kartki: Wieczerzak, Wątróbski, Woś, Bażant (Czarni), Budzyński, Wiatrak (Chełmianka).

Bramkarz Czarnych, Marcin Wieczerzak, obronił w tym spotkaniu dwa rzuty karne. Pierwszy w 1. minucie, drugi w 10., przy czym w drugim przypadku skuteczna była dobitka.

Wisłoka Dębica - Korona II Kielce 2:1 (1:0)
Bramki: Łukasz Siedlik 22, 73 z karnych - Szymon Płocica 50.
Wisłoka: Daniel - Surma (61’ Falarz), Staszczak (61’ Król), Priest-Tyson, Kardyś, Łanucha (79’ Maślany), Fedan, Maik (67’ Boksiński), Rębisz, Siedlik (79’ Jędryas), Smoleń.
Korona II: Mamla - Zwoźny (46’ Shinonaga), Pańtak, Więckowski, D. Lisowski, Turek, Mucha (81’ Bielka), Nojszewski (67’ Majewski), Strzeboński, Sowiński (10’ P. Lisowski), Szulc (46’ Płocica)
Żółte kartki: Maik, Rębisz, Fedan, Smoleń - Więckowski, D. Lisowski, Nojszewski, Mucha.
Sędziował: Rafał Rokosz (Siemianowice Śląskie)

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa 3:2 (1:1)
Bramki: Szymon Grabarz 35, Jakub Kowalski 65 z karnego, Sławomir Duda 90 - Bartosz Tłuczek 33, Mateusz Geniec 90 z karnego.

KS Wiązownica - ŁKS Probudex Łagów 0:3 (0:1)
Bramki: Kacper Chełmecki 42, 52, Maciej Tonia 75.
ŁKS Łagów: Lipiec - Rogala, Szymocha, Waniek - Tonia, Mianowany, Kafel (78 Ziemnik), Seweryn (70 Lepiarz) - Rogoziński, Chełmecki (78 Hirota), Imiela (85 Winkler).
Sędziował: Paweł Kukla (Kraków).

ŁKS Łagów pokonał na wyjeździe KS Wiązownicę i utrzymał się na pierwszym miejscu w 3 lidze gr. 4. W sobotę swój mecz zremisowała Wieczysta Kraków - najpoważniejszy rywal ŁKS-u do awansu na szczebel centralny, co stworzyło okazję do powiększenia przewagi zespołu z Łagowa nad drugim miejscem. Drużyna prowadzona przez trenera Ireneusza Pietrzykowskiego nie zmarnowała tej szansy i pewnie wygrała 3:0. Bohaterem spotkania został strzelec dwóch goli - Kacper Chełmecki.

Zagraliśmy mecz w naszym stylu. Pierwsza połowa praktycznie bez sytuacji z obu stron. Nam się udało strzelić bramkę po dośrodkowaniu Kacpra Rogozińskiego do Kacpra Chełmeckiego. W drugiej odsłonie meczu udało nam się dołożyć jeszcze dwie bramki i zdobyć 3 punkty - podsumował trener Ireneusz Pietrzykowski

Wisła Sandomierz - Orlęta Radzyń Podlaski 1:2 (0:2)
Bramki: Sebastian Sprawka 66 - Sebastian Kaczyński 2, 25.
Wisła: Ciołek - Kuzior, Partyka, Sudy, Sydorenko, Troyanovskiy (25. Bień, 46. Cichoń) - Peda, Stępień (46. Bednarz), Persak - Solodovnicov, Sprawka.
Sędziował: Marcin Sokołowski (Mińsk Mazowiecki).
Żółte kartki: Bednarz, Partyka

Drużyna prowadzona przez trenera Jarosława Pacholarza uległa na własnym stadionie zespołowi Orląt Radzyń Podlaski 1:2.
Po niespełna pół godziny, po dwóch bramkach Sebastiana Kaczyńskiego, na tablicy widniał wynik 0:2. Gospodarzy stać było jedynie na trafienie kontaktowe w 67 minucie, a autorem gola był Sebastian Sprawka.
Po 14 meczach, Wisła Sandomierz z dorobkiem 9 punktów, zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

Lublinianka Lublin - Podlasie Biała Podlaska 1:2 (0:0)
Bramki: Michał Paluch 66 - Arkadiusz Kot 54, Jakub Mażysz 78.

Unia Tarnów - Podhale Nowy Targ 3:0 (1:0)
Bramki: Tomasz Palonek 22, Dawid Sojda 48, Igor Dubas 90+7.

Wieczysta Kraków - Avia Świdnik 1:1 (0:0)
Bramki: Radosław Majewski 66 - Roman Mykytyn 49.

• 18. Czarni Połaniec 14 7 7-24

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]