Góral Górno pokonał w Ćmińsku Gród. Sparta Dwikozy wygrała i już nie jest ostatnia. Grała okręgówka [14-15.05.2022]. Sprawdź wyniki

PK
W weekend 14-15.05.2022 gra piłkarska świętokrzyska klasa okręgowa. Sprawdź wyniki. Archiwum
W weekend 14-15.05.2022 grała piłkarska świętokrzyska klasa okręgowa. Sprawdź wyniki.

Gród Ćmińsk - Góral Górno 1:3 (1:0), Kamil Frączyk 44 z karnego - Łukasz Kraj 55 z karnego, Tomasz Staszewski 82, Oskar Koruch 90+3.

Świt Ćmielów - OKS Opatów 0:0.
Po serii dobrych meczów na własnym stadionie, tym razem Świt zagrał nieco słabiej, tracąc dwa punkty.

Naprzód Jędrzejów - Zenit Chmielnik 0:0.

Piast Stopnica - Hetman Włoszczowa 0:1 (0:0), Mateusz Wargacki 90+2.

Stal Kunów - Nida Oksa 8:1 (4:0), Kamil Kowalski 5, Adam Witek 45, 69, 80, Marcin Dynarek 45+1, Łukasz Swat 38, Kacper Gąsior 86, Michał Kosowski 66 - ? 90.

Bucovia Bukowa - Orlęta Kielce 1:4 (1:4), Paweł Bąk 41 - Krystian Moskal 2, Łukasz Dziewięcki 7, Jakub Moskal 14, Daniel Gładysz 18.

Unia Sędziszów - Wicher Miedziana Góra 2:2 (0:1), Tomasz Nartowski 80, Karol Żebrowski 86 - Grzegorz Paczolczak 17, Karol Piwowarczyk 73.
Wicher: Markowicz - Wawer, Surowiec, Olszewski, Niewczas - Nogacki (75. Kosiński), Matachowski, Rodzim, Pacholczak, Czarnowski - Piwowarczyk.
- Mecz się zaczął po naszej myśli, dość szybko zdobyliśmy gola. Ale przeciwnik był wymagający, miał dużo sytuacji, dlatego wielkie brawa dla naszego bramkarza, Jakuba Markowicza, który w pierwszej połowie wybronił trzy sytuacje sam na sam, po przerwie kolejne dwie. Jest niedosyt, bo wracamy z jednym punktem, mimo że w 73 minucie prowadziliśmy 2:0. W drugiej strony Unia miała dużo sytuacji do zdobycia bramek, więc można powiedzieć, że mieliśmy trochę szczęścia - mówił trener gości, Damian Chrzanowski.

Sparta Dwikozy - Piaskowianka Piaski 1:0.

16. Nida Oksa 24 11 31-83

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: