Gra świętokrzyska klasa okręgowa [SPRAWDŹ WYNIKI]

dor, mir, SMZaktualizowano
W weekend 14-15 września odbędą się kolejne mecze w świętokrzyskiej, piłkarskiej klasie okręgowej. Sprawdź wyniki meczów.

Moravia Morawica - Zenit Chmielnik 3:2 (1:1)
Bramki: Wójcik 40, Młynarczyk 50, Pryimak 83 - Gąsior 20, Trojan 85.
Moravia: Kochel - Kamil Miszczyk (78. Pańszczyk), Karol Miszyczk, Woś, Detka, Wójcik, Grabala, Kubicki, Horna (85.Kamiński), Młynarczyk (75.Rabiej), Pryjmak
Zenit: Matałowski - Pawłowski (70.Orliński), Markowicz, Gołębiowski, Gudwański, Borączyk (60. Kowalczyk), Bracisiewicz, Ślusarski (60.Palka), Trojan, Wesołowski, Gąsior
- Zasłużone zwycięstwo, dominowaliśmy przez cały mecz.W drugiej połowie mieliśmy lepsze sytuacje, których nie wykorzystaliśmy a praktycznie w ostatniej sytuacji Chmielnik strzelił z daleka drugą bramkę -powiedział trener Moravii, Krzysztof Dziubel.

Unia Sędziszów - Kamienna Brody 4:2 (2:1)
Bramki: Zapalski 3, Kita 30 z karnego, 75, Nartowski 65 - Dynarek 30, 60.
Kamienna: Kruzel - Cieślik, Borkowski, Karwacki, Nawrot (46.Szwajcar) Jagieła (75. Koźniakowski), Dynarek, Mularski, Dziewięcki, Pożoga (46.Janiec) Rudakow (80.Celary).
Unia: Szota - A. Bratek (65.Słoka), Winiarski, Żebrowski, K. Bratek - Kita, Brożek, Nartowski, Zapalski, Styczeń (Grzyk 75.), Gacek.
- Kontrolowaliśmy mecz, chociaż po dwóch błędach straciliśmy bramki. Zasłużone zwycięstwo i dobra robota chłopaków - powiedział trener Unii, Grzegorz Opara
- Sędziszów to ciekawa zgrana drużyna, widać że grają ze sobą od dłuższego czasu. My pierwsze 20,30 minut jeszcze nie wyszliśmy z szatni. Po pierwszych 45 minutach 2:1, staraliśmy się wynik ale bezskutecznie. Uważam, że Unia wygrała zasłużenie - podsumował spotkanie trener Kamiennej, Marcin Dynarek.

Wicher Miedziana Góra - Piast Stopnica 1:1 (1:0)

Klimontowianka PBI Klimontów - Świt Ćmielów 4:2 (2:1)
Bramki: dla Klimontowa Kordian Orłowski 42, Kamil Dziadowicz 40, 53 z karnego, Łukasz Bogdański 90.

Sparta Kazimierza Wielka - Sparta Dwikozy 1:4 (1:1)
Bramki: Mateusz Wołowski 2 karnego - Michał Kułaga 12, 55, 76, Adrian Chorab 65.

Stal Kunów - OKS Opatów 1:1 (0:0)
Bramki: Michał Kosowski 78 – samobójcza 70.

Hetman Włoszczowa - Victoria 2015 Skalbmierz 3:1 (0:0)
Hetman: Patryk Krzysztofik 53, Michał Michałek 57, Grzegorz Malek 87 - Kamil Maj 47.

Zorza Tempo Pacanów - Piaskowianka Piaski 0:4