Hummel 4. liga. Wygrana GKS Nowiny w Ożarowie. Zwycięstwo Pogoni Staszów z Lubrzanką, remis Wiernej Małogoszcz z AKS 1947 Busko

dor, JKM, PW
W weekend 23-24.10.2021 gra świętokrzyska piłkarska Hummel 4. liga. Sprawdź wyniki i tabelę.

Alit Ożarów – GKS Zio-Max Nowiny 1:2 (1:1)
Bramki: Kamil Łokieć 25 – Dominik Szewczyk 35, Bartosz Papka 70.
Alit: Żytniewski – Tomasik, Sołtykiewicz, Rutkowski, Stępień (46 Król) – Szymański, Kamiński, Poński (65 Praga), Łokieć – Rak (85 Soja), Piechniak (65 Sornat).
Nowiny: Gugulski – Krzeszowski, Pietras, Brela, Marek – Gadomski, Szmalec, Blicharski (79 Dorowski) – Olearczyk (90 Kamil Lurzyński), Papka (85 Kot) , Szewczyk (75 P. Gardynik).

Kibice w Ożarowie obejrzeli bardzo dobre spotkanie. Alit prowadził krótko po golu Kamila Łokcia, który popisał się indywidualną akcją zakończoną pięknym strzałem. Wyrównał głową Dominik Szewczyk (rozegranie Szczepana Krzezowskiego z Bartoszem Papką). W 38 minucie Papka z karnego obił słupek, ale co się odwlecze to nie uciecze. Ten sam zawodnik sfinalizował akcję przyjezdnych w 70 minucie i Nowiny wygrały 2:1. – Goście zasłużyli na zwycięstwo, byli od nas lepsi. Jestem pod wrażeniem gry pary stoperów GKS, bezbłędni – przyznał Paweł Rybus, trener Alitu.

Olimpia Pogoń Staszów – Lubrzanka Kajetanów 3:1 (3:1)
Bramki: Jan Kowalski 10, Dorian Buczek 15, 17 - Jakub Fit 41.
Pogoń: Janowski – Mikosa (84 Ptak), Wawrylak, Dela (62 Guz), Malec (62 Musiał) – Sudy, Piskorz, Armata (75 Wyrazik) – Jan Kowalski, Buczek (86 Zębala), Paweł Markowicz.
Lubrzanka: Tomasik – Zmuda (70 Klapa), Cedro, Molęda, Czerkaszyn (70 Kita) – Lipski, Gryz, Szymaniak, A. Żyła – Fit, M. Bracha.

- 10 minut i pozamiatane. Za łatwo straciliśmy trzy gole, a nam ciężko się strzela – powiedział Janusz Cieślak, trener Lubrzanki Kajetanów. Lob Jana Kowalskiego i dwa strzały Doriana Buczka dały przewagę Pogoni, która potem nie zachwycała. W drugiej połowie swoje sytuacje mieli goście, ale wynik już się nie zmienił.

Wierna Małogoszcz – AKS Busko-Zdrój 1:1 (1:0)
Bramki: Paweł Rogula 34 – Mateusz Janiec 60.
AKS: Brutkowski – Karasek, Bandura, Grad, Piwowarski (60 R. Szymański) – K. Szymański (82 Ganczarski), Florczyk (70 K. Stępnik), Zacharski, Taler, Kowalczyk – Janiec.

TS 1946 Nida Pińczów - Klimontowianka PBI Klimontów 0:0
-Mecz wyrównany, wynik jest sprawiedliwy - powiedział Waldemar Szpiega, trener Nidy.

Orlicz Suchedniów - Star Starachowice 0:1 (0:1)
Bramka: Bartosz Gębura 11.
Orlicz: Szram - Zawierucha, Cedro, Jaworski (67 Chrzanowski), Bator, Solnica, Rzeszowski (58 Skarbek), Słaby (78 Sikora), K. Tumulec, Wsułek, Paprocki.
Star: Zacharski - Gębura, Nowocień, Fabjański (62 Fabjański), Jagiełło, Kozakiewicz, Styczyński, Szydłowski, Kaczmarek (75 Kosztowniak), Piotr Mikos, Grunt.

Zobacz zdjęcia z tego meczu: >>Orlicz Suchedniów - Star Starachowice<<

Pierwsze pół godziny to zmasowane ataki Staru, co dało efekt w postaci bramki. Potem gra się wyrównała, oba zespoły miały sytuacje brakowe, ale wynik nie uległ zmianie

Spartakus Daleszyce - GKS Rudki 1:2 (1:1)
Bramki: Piotr Ostrowski 25 z karnego - Piotr Jedlikowski 40, Bartłomiej Wiecha 85.
-To był dziesiąty mecz bez porażki, oby ta passa trwała jak najdłużej. Spotkanie ze Spartakusem było wyrównane, nie było za dużo sytuacji bramkowych. Zwycięski gol padł w 85 minucie, Bartek Wiecha uderzył z 16 metrów i piłka po rykoszecie wpadła do bramki - powiedział Paweł Jaworek, trener GKS Rudki.

Korona II Kielce – Neptun Końskie 6:0 (2:0)
Bramki: Miłosz Strzeboński 19, 57, 80 z karnego, Karol Turek 21, Remigiusz Szywacz 61, Jakub Przybysławski 73.
Korona II: Zapytowski – R. Turek, Kiercz, Seweryś (75 M. Kiełb), Szywacz – Sewerzyński, K. Turek (68 Jopkiewicz) – J. Górski (61 Majewski), Strzeboński, Bojańczyk (61 Przybysławski) – Bortniczuk.
Neptun: Herda – Błaszczyk, Górecki, Skalski, Bińkowski – Sochacki, Blach, Castillo - Pach, Banasik, Kwiecień.
Popis Miłosza Strzebońskiego oglądał trener pierwszej drużyny Korony, Dominik Nowak i nie powinien się zastanawiać tylko korzystać z jego usług na zapleczu ekstraklasy. Pierwszego gola Miłosz strzelił piętą w stylu największych mistrzów, potem dołożył dwa. Dobre zawody Karol Turek i Remigiusz Szywacz przypieczętowali trafieniami. Neptun nie miał kompletnie nic do powiedzenia.

Łysica Bodzentyn – Moravia Anna-Bud Morawica 1:3 (0:2)
Bramki: Pablo Muniz 72 z karnego – Michał Rybus 17, Karol Gilewski 19, Rostislav Pryjmak 57.
Łysica: Wróblewski – Wasilewski, Jagieła, Drożdżał, Smoliński – Gadowski (57 Bednarski), Mokrosnop, Święcki (57 Jankowicz), Pablo Muniz, F. Anduła (75 Łubek) – Niedbała (31 K. Zapała).
Moravia: I. Zawierucha – Ł. Zawadzki, Mateusz Zawadzki, Garbala, Woś – Pryjmak (82 Wysocki), Gilewski (75 F. Rogoziński), Rabiej (71 Jaroń), Michał Zawadzki, Horna (66 W. Młynarczyk) – Michał Rybus (24 Maciej Pokora).
Miernie grająca przed przerwą Łysica straciła dwa gole. W krótkim odstępie Tomasza Wróblewskiego pokonali Michał Rybus (niedługo po tym doznał kontuzji) i Karol Gilewski. W 57 minucie trzecią bramkę dla gości strzelił Rostislav Pryjmak i Moravia kompletnie się rozluźniła. Po mistrzowskiej decyzji sędziego liniowego Michała Molendy, który zauważył zagranie ręką Karola Garbali miejscowym przyznano rzut karny, a na trafienie zamieniło Pablo Muniz. W końcówce Łysica przycisnęła, a po strzale Muniza z wolnego Igor Zawierucha sparował piłkę na poprzeczkę. Gospodarze mieli jeszcze dwie setki.

Sparta Kazimierza Wielka - Granat Skarżysko-Kamienna 0:4 (0:1)
Bramki: Bartosz Sot 5 z karnego, 62, 64, Kamil Uciński 75.

Sparta: Pałaszewski – Morsztyn, Wołowski, Barański, P. Mocherek (72 Górniak), T. Mocherek (55 Kędzierski), Maciaś (82 Kozioł), Mitka, Adamczyk, Maderak, Fakowski
Granat: Strzelec – Suwara, Styczyński, Gwóźdź, Dudzik, Papros, Uniat, Grzela (68 Bartoszek), Gurski (75 Gładyś), Uciński, Sot (82 Stopiński)

1. miejsce - awans, 17.-18. - spadek

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: