Grała 2. liga piłkarzy ręcznych [19-20.02.2022]. Sprawdź wyniki

W weekend 19-20.02.2022 grała 2. liga piłkarzy ręcznych. Sprawdź wyniki.

UKS SMS Wybicki Kielce - Orzeł Przeworsk 26:35 (10:16)
Wybicki: Duda, Kasperek - Bąk 7 (2), Pawlikowski 2, Cichoń 1, Pieńkus 4, Dziedzic 4, Adaś, Majcher 1, Wójcik 3, Stec, Chendoszko, Velychko 4.

SMS ZPRP III Kielce - SPR Górnik Zabrze 27:24 po karnych (23:23, 14:10)
SMS ZPRP III: Popielecki, Drożdż, Sowiak - Korus, Wywrot 4 (3), Mielczarski 5, Cacak 3, Burzyński 1, Rodak 7 (3), Pepliński, Markowski 1, Pilz 1, Cichoń.

Gospodarze grali w tym meczu "falami". Zaczęli od prowadzenia 4:1, a w 11 minucie był remis 5;5. Potem zdobyli sześć bramek z rzędu (19 minuta 11:15), a od stanu 12:6 mieli serię trzech straconych. Po przerwie goście szybko odrobili straty z pierwszej połowy - 37 min., 15:15 - a cztery minuty później pierwszy raz wyszli na prowadzenie (16:17). I znów zespołowi z Kielc włączyły się serie - w 48 minucie wygrywał on 19:17, aby w 58 przegrywać 21:23. Na szczęście wystarczyło czasu, aby doprowadzić do remisu i rzutów karnych. W nich zdecydowanie lepiej spisali się uczniowie SMS.

AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - Tężnia Busko-Zdrój 20:30 (9:12)
Politechnika: Łagoźny, Kotowski - Więckowski 6, Badoń 5, Pajączkowski, Jamioł, Banasik 1,Żaba-Żabińśki 4, K. Wojciechowski 4 (1), P. Kurek, Grdeń.
Tężnia: Smagór, Tracz - Grzyb 2,Żarnowski, Mizdra 2, Krawczyk 2 (1), Ślęczkowski 1, Zawarczyński 3, Szustak 4, Trutkowski 1 (1), O. Wojciechowski 4 (1), Maj 1, Kwieciński 6, Glita 3 (1), D. Kubisztal 1.

AZS AGH II Kraków - MOSiR Bochnia 35:18 (11:8)