Grała okręgówka. Piaskowianka zrobiła prezent trenerowi. Wysokie wygrane Hetmana, Naprzodu, Arki i Łysicy

W Bodzentynie Łysica (czarne stroje) pewnie pokonała Zenit Chmielnik.
W Bodzentynie Łysica (czarne stroje) pewnie pokonała Zenit Chmielnik. Marcin Słoka
W weekend 18-19.03.2023 grała piłkarska klasa okręgowa. Sprawdź wyniki i tabelę. Piłkarze lidera, Piaskowianki Piaski, zrobili prezent swojemu trenerowi, Mikołajowi Pełce, obchodzącemu w niedzielę urodziny, pewnie pokonując wysoko notowany Gród Ćmińsk. Bardzo dobrze zaprezentowały się i wyraźne zwycięstwa odniosły Hetman Włoszczowa, Łysica Bodzentyn, Naprzód Jędrzejów i Arka Pawłów. Cenne punkty zdobył OKS Opatów.

Gra piłkarska klasa okręgowa. 18-19.03.2023. Sprawdź wyniki i tabelę

Wicher Miedziana Góra - Naprzód Jędrzejów 0:3 (0:1)
Bramki
: Artur Karasek 20, 87, Krystian Kądzielski 52.
Naprzód: Majcherczyk – Dąbek (28. Matuszewski), Olszewski, Mika, Krzeszowski – Karasek, Kądzielski, Gądek (46. Butenko), Kucharczyk – Adamski (60. Souza Oliveira), Dobrzański.

Mecz odbył się na bocznym boisku stadionu w Nowinach, na sztucznej trawie. Dużo lepiej czuli się na niej jędrzejowianie, którzy zaprezentowali składną grę, wypracowali kilka dogodnych do zdobycia goli sytuacji i systematycznie punktowali rywala.

Sparta Dwikozy - Polonia Białogon Kielce 1:1
Bramki: Grzegorz Grzegorski 44 dla Polonii.
Polonia: Chruściel - Kudelski, Niżnik, Kobryn, Bednarczuk - Kaczmarski, Turlej, Nowak, Zapała - Olijnik, Grzegorski,

Łysica Bodzentyn - Zenit Chmielnik 4:0 (2:0)
Bramki: Michał Mikosa 8, Dominik Chrzanowski 10 z karnego, Jakub Chrzanowski 88, Kryspin Kutera 90.
Łysica:A. Dymanowski - Hajdenrajch, Moskwa, Bandura, Kilijański - Dereń, B. Wiecha, K. Wiecha, Mikosa - Wojtachnio, D. Chrzanowski.
Wzmocniona przed rundą wiosenną Łysica nie dała szans Zenitowi, zdobywając dwa gola na początku spotkania i kolejne dwa w końcówce. Gospodarze zaprezentowali się bardzo solidnie.

Hetman Włoszczowa - Świt Ćmielów 4:0 (1:0)
Bramki: Sebastian Walasek 10, Jakub Mikoda 60, 63, 90.
Bardzo dobra gra gospodarzy i pewna wygrana nad solidnym zespołem z Ćmielowa. Klasycznym hat-trickiem popisał się Jakub Mikoda.

OKS Opatów - Victoria 2015 Skalbmierz 1:0 (0:0)
Bramka: Michał Rutkowski 64.
OKS: Partyka - Łukawski, Cebula, Trojanowski, Grzyb (55. Rutkowski) - Orłowski, Wodnicki (65. Pacholczak), Jasiński, Łata (85. Łata), Mazur (65. Wiśniewski) - Praga (75. Kadela).
Mecz walki o bezcenne dla obu zespołów punkty. Pierwsza połowa wyrównana, druga z przewagą opatowian, którzy wykonywali mnóstwo rzutów rożnych. Po jednym z nich w 64 minucie wprowadzony kilka minut wcześniej na boisko Michał Rutkowski zdobył decydującego, jak się okazało, o zwycięstwie OKS gola.

- Trzeba przyznać, że Victoria prezentuje się dużo korzystniej niż jesienią, lepiej operuje piłką - mówił nam kierownik drużyny gospodarzy, Maciej Zygadło.

Piaskowianka Piaski - Gród Ćmińsk 3:0 (1:0)
Bramki: Sergiej Pilipczuk 20, Aleksander Maludziński 46, Rafał Krzysztofik 80.
Piaskowianka: Łyczek - Maludziński, Tkaczenko, Król, Yevminov (46. Okhlopkov)- Czuba (70. Stawecki), Boszczyk, Pilipczuk (81. Kosiachenko), Skorobohatykh (65. Tkacz) - R. Krzysztofik, Dudchenko (55. D. Krzysztofik).
Piłkarze lidera robili prezent swojemu trenerowi, który w niedzielę obchodził urodziny.

- Zaczęliśmy bardzo dobrze i swoją przewagę szybko udokumentowaliśmy bramką. Potem straciliśmy kontrolę nad grą, Gród miał częściej piłkę, ale poważniej nam nie zagroził. Po przerwie znów graliśmy lepiej, zmiany przyniosły skutek, szybko podwyższyliśmy na 2:0 i mieliśmy więcej okazji, ale brakło skuteczności i zdobyliśmy jeszcze tylko jednego gola. 3:0 z silnym rywalem bardzo nas cieszy - mówił trener lidera, Mikołaj Pełka.

Piast Stopnica - Arka Pawłów 0:4 (0:1)
Bramki: Dawid Płatek 31, Artur Kidoń 48, Radosław Dawidowicz 54, Kacper Rak 68.
Piast: Drozdowski - Gawroński, Rajca, Cielibała, Plewa, Osiński, Machniak, Wicik, Pitkiewicz, Jędo, Jankoski.

- Mecz był dość ostry, zadecydowały stałe fragmenty gry, zrobiliśmy przy nich za dużo błędów - mówił trener gospodarzy, Piotr Rajca.

-Byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą i jestem zadowolony z naszej gry. Gospodarze skupili się na grze długimi podaniami, ale nic im to nie dało, mimo że od 60 minuty graliśmy w osłabieniu, bo za dwie żółte kartki z boiska musiał zejść Artur Kidoń - mówił trener Arki, Mirosław Kalista.

Bucovia Bukowa - Unia Sędziszów 0:2 (0:2)
Bramki: Michał Grudzień 17, Jakub Malmur 23.
Mecz odbył się w Łopusznie. Goście dość szybko zdobyli dwa gole i potem kontrolowali grę. Mieli jeszcze okazje do zdobycia kolejnych bramek, ale zabrakło skuteczności.

• 16. Bucovia Bukowa 16 4 20-52

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]