Grała świętokrzyska piłkarska Hummel 4. Liga [17.08.2022]. Wyniki, relacje, tabela

dor, JKM, HP
GKS Zio-Max Nowiny pokonał Górala Górno 4:1.
GKS Zio-Max Nowiny pokonał Górala Górno 4:1. Krzysztof Krogulec
W środę, 17.08.2022, grała świętokrzyska piłkarska Hummel 4. Liga. Sprawdź wyniki, relacje i tabelę.

Sparta Kazimierza Wielka - Stal Kunów 2:3 (1:1)
Bramki: Krystian Kądzielski 32, Mariusz Adamczyk 86 z karnego - Konrad Woźniakowski 1, 51, Sebastian Dębniak 47 z karnego,
Sparta: Chillari – Morsztyn (46. Nowakowski), Adamczyk, Zięba (67. Grabowski), Maderak – Kłoda (60. Fakowski), Rdest, Kądzielski Krystian (50. Bielecki), Kądzielski Mateusz, Trebus – Marcin Kądzielski
Stal: Wielguszewski – Stańczak, Bębniak, Garbacz, Cholewiński (90+4 Janiszewski) – Woźniakowski (90+4 Domański), Wielgus, Małaczek, Witek (27. Ostrowski) – Dynarek (81. Nowak), Jas (46. Kowalski)

W drugiej kolejce świętokrzyskiej IV ligi Sparta Kazimierza Wielka niespodziewanie przegrała na własnym stadionie ze Stalą Kunów 2-3. Bohaterem meczu został zdobywca dwóch goli dla drużyny Stali Konrad Woźniakowski.
Pierwsza połowa na pewno ze wskazaniem na gospodarzy, nie dojechaliśmy na pierwsze 45 minut. Oni mieli 3-4 groźne sytuacje, które powinni zakończyć bramkami. Natomiast my zaatakowaliśmy jako pierwsi. Strzeliliśmy gola w 45 sekundzie i udało się to trzyma. Druga połowa już bardziej dla nas. Przebudziliśmy się i zaczęliśmy wreszcie stwarzać sytuacje. Prowadziliśmy 3-1, mieliśmy jeszcze słupek, sam na sam, ale nie udało się tego wykorzystać. Mogliśmy wcześniej zakończyć to spotkanie, bo później rzut karny, zrobiło się 3-2 i nerwówka. Jest to pierwsza wygrana dla nas w IV lidze. Wyjazd daleki, dlatego jeszcze bardziej cieszymy się z trzech punktów. Zobaczymy, co będzie dalej – podsumował spotkanie grający trener Stali Kunów, Marcin Dynarek.

GKS Zio-Max Nowiny - Góral Górno 4:1 (2:0)
Bramki: Bartosz Papka 29, 76, Szymon Kot 38, Damian Kopyciński 71 - Łukasz Bęben 62.
- Bramek powinniśmy zdobyć dwa razy więcej, ale w głowach była jeszcze porażka z Orlętami Kielce. Najważniejsze, że wygraliśmy, to był priorytet na ten mecz - podsumował Mariusz Ludwinek, trener zespołu z Nowin.

Zobacz zdjęcia z meczu GKS Nowiny z Góralem Górno

Wierna Małogoszcz - Granat Skarżysko-Kamienna 2:4 (1:2)
Bramki: Paweł Rogula 5, 62 - Bartosz Sot 22, 38 z karnego, 90+3 z karnego, Maciej Walkowiak 58.

Moravia Anna-Bud Morawica - GKS Rudki 3:2 (1:1)
Bramki: Michał Rybus 30 z karnego, Karol Gilewski 55, Maciej Pokora 82 - Sebastian Hajduk 20, Krzysztof Słaby 72.
-W pierwszej połowie Rudki postawiły trudne warunki. W drugiej zmieniliśmy ustawienie i dało to efekty, przez pierwsze dwadzieścia minut po przerwie stworzyliśmy dużo sytuacji. W końcówce mieliśmy "szalony" mecz, na szczęście dla nas rozstrzygnęliśmy go na swoją korzyść - powiedział Maciej Śmiech, trener Moravii Anna-Bud.

Star Starachowice - Neptun Końskie 3:1 (1:0)
Bramki: Piotr Mikos 10, Włodzimierz Puton 37, Przemysław Śliwiński 78 - Paweł Markowicz 90+3.

Olimpia Pogoń Staszów - Spartakus Daleszyce 1:2 (0:1)
Bramki: Mateusz Wawrylak 68 - Kacper Grzela 14, Kacper Chudecki 74.
Olimpia Pogoń: Borusiński - Łączkowski (58’ Grudziński), Czerwiak, Dereń, Musiał – Polniak (80’ Szymański), Żądło, Wawrylak, Wojsa (73’ Kozłowski), Rozmysłowski (48’ Ptak) – Zawierucha
Spartakus: Piątkowski – Wołowiec D., Kaleta, Dziubek, Broniś (Górski) – Ostrowski, Jeziorski, Mokrosnop, Brożyna (Hernik) – Sala (Maciejski), Grzela (Chudecki).
Przy wyniku 0:1 rzutu karnego nie wykorzystał zawodnik Olimpii Pogoń Staszów, Maciej Żądło.

AKS 1947 Busko-Zdrój - Alit Ożarów 0:1 (0:0)
Bramka: Andriej Iwanienko 71.

Orlicz Suchedniów - Orlęta Kielce 3:4 (1:1)
Bramki: Damian Kita 17, 48, Kacper Tumulec 74 - Jakub Moskal 3, 66, Tomasz Gaj 69, Jakub Olearczyk 80.
Orlicz: Chrzanowski P.- Łubek (Sikora), Turski, Banaczkowski, Bator – Kita, Skarbek, Rzeszowski, Zygmunt (Działak), Tumulec – D. Chrzanowski.
Orlęta: Cieśliński – Grochowski (46. Grzesiak), Cedro, Zawierucha, Dziubek (20. M. Gajos) – Gajos W. (46. K. Moskal) Solnica – Dziewięcki (55. Śliwa), Olearczyk, Moskal J. (85. Materek)

Po dwóch kolejkach świętokrzyskiej IV ligi nadal niepokonane pozostają Orlęta Kielce. Drużyna prowadzona przez Tomasza Kołodziejczyka wywiozła cenne 3 punkty z Suchedniowa, gdzie pokonała miejscowy Orlicz 4:3.

- Mecz nie najlepszy w naszym wykonaniu. Fajnie weszliśmy w mecz, bo strzeliliśmy bramkę już w 3 minucie. Orlicz jednak wyrównał i trzy minuty po przerwie strzelił na 2-1. Musieliśmy gonić wynik, ale udało nam się odrobić straty. Finalni wygrywamy i to jest najważniejsze – skomentował mecz trener Orląt, Tomasz Kołodziejczyk.

Klimontowianka PBI Klimontów - TS 1946 Nida Pińczów. Mecz przełożony na 24 sierpnia (godzina 17).

1 miejsce - awans, 16-18 miejsce - spadek

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: