Zamknij

Echo Dnia

Gwiazdy pięściarstwa olimpijskiego i zawodowego uczestniczą I Forum Polskiego Boksu w Kielcach [ZDJĘCIA, WIDEO]

W środę w Hotelu Binkowski Resort w Kielcach rozpoczęło się I Forum Polskiego Boksu z udziałem medalistów Młodzieżowych Mistrzostw Świata i sław pięściarstwa.

Fot. Kamil Bielaszewski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/96] Następne

Gwiazdy pięściarstwa olimpijskiego i zawodowego uczestniczą I Forum Polskiego Boksu w Kielcach [ZDJĘCIA, WIDEO]


W środę w Hotelu Binkowski Resort w Kielcach rozpoczęło się I Forum Polskiego Boksu z udziałem medalistów Młodzieżowych Mistrzostw Świata i sław pięściarstwa. W dwudniowej imprezie biorą udział sławy boksu olimpijskiego i zawodowego. Patronat nad wydarzeniem objęła Anna Krupka, sekretarz stanu w Ministerstwie Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.
W środę obradował zarząd związku na czele z prezesem, kielczaninem Grzegorzem Nowaczkiem, część uczestników była też na wycieczce na Świętym Krzyżu. W czwartek impreza rozpocznie się o 10 - będzie to ogólnopolskie forum dyskusyjne Polskiego Związku Bokserskiego, w godzinach 16-17 w planie jest oficjalny trening V edycji Ogólnopolskiego Dnia Boksu Olimpijskiego, a po konferencji prasowej Gala Mistrzów (ceremonia wręczenia nagród dla medalistów Młodzieżowych Mistrzostw Świata Kielce 2021 oraz podziękowań dla Partnerów PZB).
W wydarzeniu udział wezmą gwiazdy boksu olimpijskiego: Marian Kasprzyk, Jerzy Rybicki, Paweł Skrzecz, Grzegorz Skrzecz, Krzysztof Kosedowski, Leszek Kosedowski, Kazimierz Adach, Kazimierz Szczerba, Janusz Zarankiewicz, Henryk Petrich, Wojciech Bartnik, Tomasz Borowski i wielu innych oraz boksu zawodowego: Dariusz Michalczewski, Albert Sosnowski, Przemysław Saleta, Dariusz Snarski, Krzysztof Włodarczyk, Mariusz Wach oraz Krzysztof Głowacki.
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.
Szczegóły na kolejnych slajdach.
(dor)

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy