Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w Łucznictwie. 5 medali Karimy Prząsław

Bartosz Wartałowicz
Zawodnicy Karimy Prząsław z medalami na zawodach Halowych Mistrzostw Polski w Łucznictwie. Archiwum klubu
Wielki sukces Karimy Prząsław na Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w Łucznictwie, które odbyły się w dniach 28-29 stycznia w Luboniu koło Poznania. Drużyna zdobyła łącznie 5 medali: dwa złote, dwa srebrne i jeden brązowy.

Zakończyły się Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w Łucznictwie, które odbyły się w Luboniu koło Poznania. ŁLKS KARIMA Prząsław odniosła duży sukces i zdobyła 5 medali: dwa złote, dwa srebrne i jeden brązowy.

Sukces Karimy Prząsław na Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w Łucznictwie

W zawodach indywidualnych, złoty medal w łukach barebow zdobyła Inga Zagrodzka-Dobija , srebro trafiło do Reginy Karkoszki, a na najniższym stopniu podium w bloczkach stanął Rafał Dobrowolski W klasyfikacji drużynowej, złoty medal w strzelaniu z łuku gołego powędrował do kobiecej drużyny z Prząsławia w składzie: Inga Zagrodzka-Dobija, Regina Karkoszka, Zofia Zajdel. Srebro w kategorii łuków bloczkowych otrzymali panowie w składzie: Rafał Dobrowolski, Marcin Jasiński i Jacek Kwaczyński, prowadzeni przez trenera Sebastiana Bątora. Pozostałe miejsca zawodników Karimy Prząsław to: Marcin Jasiński - 7, Jacek Kwaczyński-10, Zofia Zajdel- 8, Jerzy Dietrich-17, Józef Karkoszka-24, Andrzej Dobija- 28, Szymon Nykiel- 30.