Hetman Włoszczowa bezbramkowo zremisował z Alitem Ożarów w czwartej lidze [ZDJĘCIA]

dor
W czwartoligowym meczu Hetman Włoszczowa zremisował z Alitem Ożarów 0:0. Hetman Włoszczowa - Alit Ożarów 0:0Hetman: Dyras - Wroński, Oduliński, Rajek, Orzeł - Jarmuda, M. Małek, Walasek, Winckowicz (68. Samek) - Piotrowski, Krzysztofik (46. Gwóźdź).Alit: Saracen - Kończyk (50. Maruszczak), Plewa, Ponikowski, Praga - Kwiatkowski, Kopacz, Kiliański, Pitkiewicz - Stępień (60. Sojda), Hołody.-Nie było to porywające widowisko. Była twarda, agresywna gra. Po przerwie mieliśmy dwie dogodne okazje do strzelenia gola, ale świetnie obronił Saracen - powiedział Mariusz Lniany, trener Hetmana.-Dla nas to dobry wynik. W sparingach nie wglądało to optymistycznie, ale dziś drużyna zagrała bardzo dobrze w obronie - mówił Tadeusz Krawiec, trener Alitu.Dorota Kułaga Zdjęcia Grzegorz Włodarczyk
W czwartoligowym meczu Hetman Włoszczowa zremisował z Alitem Ożarów 0:0. Hetman Włoszczowa - Alit Ożarów 0:0 Hetman: Dyras - Wroński, Oduliński, Rajek, Orzeł - Jarmuda, M. Małek, Walasek, Winckowicz (68. Samek) - Piotrowski, Krzysztofik (46. Gwóźdź). Alit: Saracen - Kończyk (50. Maruszczak), Plewa, Ponikowski, Praga - Kwiatkowski, Kopacz, Kiliański, Pitkiewicz - Stępień (60. Sojda), Hołody. -Nie było to porywające widowisko. Była twarda, agresywna gra. Po przerwie mieliśmy dwie dogodne okazje do strzelenia gola, ale świetnie obronił Saracen - powiedział Mariusz Lniany, trener Hetmana. -Dla nas to dobry wynik. W sparingach nie wglądało to optymistycznie, ale dziś drużyna zagrała bardzo dobrze w obronie - mówił Tadeusz Krawiec, trener Alitu.