Hetman Włoszczowa - Zorza Tempo Pacanów na remis (ZDJĘCIA)

DW
źródło: internet / facebook / Hetman Włoszczowa
W meczu spadkowicza z beniaminkiem klasy okręgowej mieliśmy ogromne emocje. Hetman zremisował u siebie z Zorzą 2:2.

Hetman Włoszczowa - Zorza Tempo Pacanów 2:2 (0:1)
Bramki:
Łukasz Orzeł 55, Tomasz Matuszewski 85 – Tomasz Kopacki 25, Konrad Kopacki 90+5.

Spotkaniu temu towarzyszyły ogromne emocje. Spotkały się ze sobą dwa zespoły, które w poprzednim sezonie nie grały w okręgówce. Hetman właśnie spadł z czwartej ligi, a Zorza wygrała swoją grupę klasy A.

Losy meczu ważyły się do samego końca.

W 85. minucie Tomasz Matuszewski dał swojej drużynie prowadzenie strzałem głową i kiedy wydawało się, że wszystko jest już przesądzone, to Zorza w doliczonym czasie gry do drugiej połowy doprowadziła do remisu.

- Brawo piłkarze i trener Zorzy Tempo Pacanów! Na inaugurację "Klasy Okręgowej" ceny punkt "przywozimy" z boiska we Włoszczowej!!! Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Do przerwy prowadzimy 1:0 po bramce Tomasza Kopackiego, w 70 minucie przegrywamy 2:1 a w doliczonym czasie gry bramkę na 2:2 strzela Konrad Kopacki!!! - czytamy na profilu Zorzy na portalu facebook.com.

W następnej kolejce Hetman zagra z Moravią w Morawicy a Zorza u siebie zmierzy się z innym beniaminkiem, Victorią 2015 Skalbmierz.

Oba te mecze odbędą się w niedzielę 18. sierpnia. Początek o godzinie 17.