Hetmanki z KSP, Bucovia z Topspinem

Kamil Markiewicz
W niedzielnej kolejce trzeciej ligi kobiet porażki doznała Bucovia Bukowa, która uległa na wyjeździe Stali Kunów 0:5. Do przerwy ekipa z Kunowa prowadziła 2:0.

Punkt wywalczyły Hetmanki Włoszczowa, które zremisowały w Promniku z Topspinem 2:2. Do przerwy włoszczowska ekipa przegrywała 1:2. Bramki dla Hetmanek zdobyły Julia Andzel i Natalia Sudomirska.

W weekend zespoły z powiatu włoszczowskiego rozegrają mecze szóstej, przedostatniej kolejki rundy jesiennej. W sobotę, o godzinie 14, Bucovia zmierzy się u siebie z wiceliderem Topspinem Promnik. W niedzielę, o godzinie 11, Hetmanki podejmować będą trzecie w tabeli KSP Kielce.