Hipokrates Świętokrzyski 2018| Kto zdobędzie tytuł Kardiolog...

  Hipokrates Świętokrzyski 2018| Kto zdobędzie tytuł Kardiolog Roku 2018? Najwięcej głosów ma Łukasz Rekść

  NT

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Trwa wielki plebiscyt medyczny Hipokrates 2018. Wybieramy w kategoriach: Lekarz Rodzinny, Lekarz Stomatolog, Lekarz Pediatra, Pielęgniarka/Położna oraz Przychodnia/Gabinet oraz Ortopeda Roku, Kardiolog Roku, Ginekolog Roku, Chirurg Roku, Okulista Roku, Farmaceuta Roku, Ratownik Medyczny Roku, Salon Optyczny Roku, Szpital Roku.
  Dziś prezentujemy trójkę liderów w kategoria Kardiolog. Przypominamy, że głosowanie kończy się we wtorek, 28 maja 2019 roku o godzinie 22.

  Najwięcej głosów w piątek, o godzinie 13 miał Łukasz Rekść, Wojewódzki Szpital Zespolony Świętokrzyskie Centrum Kardiologii, Kielce- 294 głosy. Lekarz specjalista chorób wewnętrznych i kardiologii. Od 2014 roku związany z Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym. Początkowo pracował w I Klinice Kardiologii i Elektroterapii, a od 2017 roku w Samodzielnej Pracowni Hemodynamiki i Implantacji Stymulatorów Serca, ICD, CRT.
  Hemodynamista, wykonuje koronarografie oraz zabiegi angioplastyki. Jako jedna z 3 osób w szpitalu posiada pełne przeszkolenie w zakresie programowania ICD i CRT, w szpitalnej Pracowni Kontroli ICD konsultuje pacjentów z całego województwa. Dyżuruje w Oddziale Intensywnej Terapii Kardiologicznej. Konsultuje pacjentów m.in. w poradni wielospecjalistycznej DARIMED w Kielcach, tam też wykonuje pełen zakres kardiologicznej diagnostyki nieinwazyjnej.

  Na kolejnych miejscach uplasowali się:

  2. Maciej Kluk, Świętokrzyskie Centrum Kardiologii. Pracownia Hemodynamiki i Implantacji Stymulatorów Serca, ICD, CRT, Kielce - 281 głosów. lekarz specjalista kardiolog. Od początku kariery zawodowej związany ze Świętokrzyskim Centrum Kardiologii, gdzie jest zatrudniony w Pracowni Hemodynamiki z Ośrodkiem Implantacji Stymulatorów Serca. Wykonuje zabiegi wszczepienia oraz wymiany urządzeń do elektroterapii serca - różnych rodzajów rozruszników serca. W Wojewódzkiej Poradni Kardiologicznej kontroluje urządzenia wszczepialne zarówno w ramach Poradni Stymulatorów Serca, jak i zaawansowanych kardiowerterów-defibrylatorów (ICD) i układów resynchronizujących (CRT). Pełni dyżury w Oddziale Intensywnej Terapii Kardiologicznej ŚCK.

  3. Kamilla Wesołowska, Świętokrzyskie Centrum Kardiologii, Kielce - 232 głosy. specjalista kardiologii i specjalista chorób wewnętrznych. Dyplom lekarza uzyskała w Akademii Medycznej w Łodzi. Od początku drogi zawodowej pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym - Świętokrzyskie Centrum Kardiologii w Kielcach, z którym jest związana już 19 lat, pracując obecnie jako starszy asystent w I Klinice Kardiologii i Elektroterapii, pod kierownictwem Pani Profesor dr hab. n. med. Beaty Wożakowskiej-Kapłon. Zajmuje się nieinwazyjną diagnostyką kardiologiczną (echokardiografia, próba wysiłkowa, monitorowanie EKG metodą Holtera, monitorowanie ciśnienia tętniczego ABPM) , a także leczeniem chorób serca i układu krążenia – nadciśnienia tętniczego, choroby wieńcowej, niewydolności serca i arytmii.


  Cała klasyfikacja i zasady głosowania - ZOBACZ TU Lekarz Rodzinny Roku w Świętokrzyskiem - aktualne wyniki głosowania


  Wszystkie rankingi i informacje o akcji Hipokrates 2018

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Polecamy

  ☀ Kup dostęp do prenumeraty cyfrowej za POŁOWĘ CENY! ☀

  ☀ Kup dostęp do prenumeraty cyfrowej za POŁOWĘ CENY! ☀

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce

  AKTUALNIE W KIELCACH - Miesięcznik Urzędu Miasta Kielce

  Zielony zakątek 2019. Czekamy na zdjęcia ogrodów i balkonów

  Zielony zakątek 2019. Czekamy na zdjęcia ogrodów i balkonów