Hipokrates Świętokrzyski 2018| Kto zdobędzie tytuł Kardiolog...

  Hipokrates Świętokrzyski 2018| Kto zdobędzie tytuł Kardiolog Roku 2018? Najwięcej głosów ma Łukasz Rekść

  NT

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Trwa wielki plebiscyt medyczny Hipokrates 2018. Wybieramy w kategoriach: Lekarz Rodzinny, Lekarz Stomatolog, Lekarz Pediatra, Pielęgniarka/Położna oraz Przychodnia/Gabinet oraz Ortopeda Roku, Kardiolog Roku, Ginekolog Roku, Chirurg Roku, Okulista Roku, Farmaceuta Roku, Ratownik Medyczny Roku, Salon Optyczny Roku, Szpital Roku.
  Dziś prezentujemy trójkę liderów w kategoria Kardiolog. Przypominamy, że głosowanie kończy się we wtorek, 28 maja 2019 roku o godzinie 22.

  Najwięcej głosów w piątek, o godzinie 13 miał Łukasz Rekść, Wojewódzki Szpital Zespolony Świętokrzyskie Centrum Kardiologii, Kielce- 294 głosy. Lekarz specjalista chorób wewnętrznych i kardiologii. Od 2014 roku związany z Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym. Początkowo pracował w I Klinice Kardiologii i Elektroterapii, a od 2017 roku w Samodzielnej Pracowni Hemodynamiki i Implantacji Stymulatorów Serca, ICD, CRT.
  Hemodynamista, wykonuje koronarografie oraz zabiegi angioplastyki. Jako jedna z 3 osób w szpitalu posiada pełne przeszkolenie w zakresie programowania ICD i CRT, w szpitalnej Pracowni Kontroli ICD konsultuje pacjentów z całego województwa. Dyżuruje w Oddziale Intensywnej Terapii Kardiologicznej. Konsultuje pacjentów m.in. w poradni wielospecjalistycznej DARIMED w Kielcach, tam też wykonuje pełen zakres kardiologicznej diagnostyki nieinwazyjnej.

  Na kolejnych miejscach uplasowali się:

  2. Maciej Kluk, Świętokrzyskie Centrum Kardiologii. Pracownia Hemodynamiki i Implantacji Stymulatorów Serca, ICD, CRT, Kielce - 281 głosów. lekarz specjalista kardiolog. Od początku kariery zawodowej związany ze Świętokrzyskim Centrum Kardiologii, gdzie jest zatrudniony w Pracowni Hemodynamiki z Ośrodkiem Implantacji Stymulatorów Serca. Wykonuje zabiegi wszczepienia oraz wymiany urządzeń do elektroterapii serca - różnych rodzajów rozruszników serca. W Wojewódzkiej Poradni Kardiologicznej kontroluje urządzenia wszczepialne zarówno w ramach Poradni Stymulatorów Serca, jak i zaawansowanych kardiowerterów-defibrylatorów (ICD) i układów resynchronizujących (CRT). Pełni dyżury w Oddziale Intensywnej Terapii Kardiologicznej ŚCK.

  3. Kamilla Wesołowska, Świętokrzyskie Centrum Kardiologii, Kielce - 232 głosy. specjalista kardiologii i specjalista chorób wewnętrznych. Dyplom lekarza uzyskała w Akademii Medycznej w Łodzi. Od początku drogi zawodowej pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym - Świętokrzyskie Centrum Kardiologii w Kielcach, z którym jest związana już 19 lat, pracując obecnie jako starszy asystent w I Klinice Kardiologii i Elektroterapii, pod kierownictwem Pani Profesor dr hab. n. med. Beaty Wożakowskiej-Kapłon. Zajmuje się nieinwazyjną diagnostyką kardiologiczną (echokardiografia, próba wysiłkowa, monitorowanie EKG metodą Holtera, monitorowanie ciśnienia tętniczego ABPM) , a także leczeniem chorób serca i układu krążenia – nadciśnienia tętniczego, choroby wieńcowej, niewydolności serca i arytmii.


  Cała klasyfikacja i zasady głosowania - ZOBACZ TU Lekarz Rodzinny Roku w Świętokrzyskiem - aktualne wyniki głosowania


  Wszystkie rankingi i informacje o akcji Hipokrates 2018

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Świętokrzyskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Polecamy

  Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Echa Dnia za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

  Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Echa Dnia za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

  GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

  GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”